[MOD][3.0.12][TR] Resimleri Yeniden Boyutlandırma

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

[MOD][3.0.12][TR] Resimleri Yeniden Boyutlandırma

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

MOD Adı: ReIMG Image Resizer [Resimleri Yeniden Boyutlandırma]
Yapımcı: DavidIQ
Dil: TR, ENG, FR, HR, PL
Türkçe Çeviri (%98): ZeNaNLi
MOD Açıklaması: Kullanıcılar tarafından gönderilen çeşitli ebatlardaki resimlerin, yeniden boyutlandırılarak, dilediğiniz şekilde (boyutta) görüntülenmesine olanak sağlar. Dilerseniz, kullanıcı imzalarında bulunan resimleri de buna dahil edebilir veya hariç tutabilirsiniz. Lightbox veya Highslide .js desteği bulunmakta olup, zoom tuşu ile resimler orijinal boyutlarında da gösterilebilir.
MOD Sürümü: 2.0.3
PhpBB Sürümü: 3.0.12
Test Edilen PhpBB Sürümü: 3.0.12
PhpBB.com Tanıtımı: ReIMG Image Resizer [Resimleri Yeniden Boyutlandırma]

Önizleme;
YKP önizlemesi
YKP önizlemesi
Forum önizlemesi
Forum önizlemesi
İndir;
reimg_image_resizer_2_0_3.rar
(537.12 KiB) 294 kere indirildi
En son ZeNaNLi tarafından 07.09.2012, 17:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
superalem
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD][3.0.8] Resimleri Yeniden Boyutlandırma

Mesaj gönderen superalem »

Arkadaşlar bu modülü tam olarak nasıl kuruyoruz. dosyaları nereye atıyoruz tam anlamıyla kurmak için nereye girip nereden neyi yüklüyoruz nereye basıyoruz. Detayı bir şekilde anlatırsanız sevinirim Saygılar.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

mod kurulum makalesi diye aratırsan bulursun. yada üstteki arkadaşın imzasına bak
ebozyel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ebozyel »

3.0.10 da 2.0.1 versiyonunu kullanıyorum,portalda çalışmaması dışında sorun yok teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

İlgili modun son sürümüne ait türkçeleştirme çalışmam henüz bitmediğinden ekleyemiyorum, daha doğrusu çalışmaya yeterince zaman ayıramıyorum.
Resim
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Resim

Arkadaşlar bunu yeni sürümünü 3.0.10 versiyona kurdum ve görünüş şekli resimdeki gibi oldu. Bu sebeple ayarları kaydedemiyor dolayısıyla modu kullanamıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

İngilizce dil klasörünü tr klasörünün içine atınca sorun çözülüyor :) Kendi sorumu kendim yanıtladım ama başına gelen arkadaşlar için çözüm yolu.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Modun güncel sürümünü zamanım olursa ekleyeceğim, dolayısı ile bu sürümün phpBB 3.0.10 üzerindeki etkisini henüz tümüyle test etmedim.
Resim
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Bu modun 2.0.1 sürümünü siteme kurdum ve mod kafasına göre çalışıp çalışmıyor. Prosilverda sorunsuz çalışan şey hybrid temamda arada sırada çalışıyor. Mod kurulumunda temam için overal header dısındakiler yoktu onlarıda temanın içine ekledim ama değişen bir şey olmadı. Aynı zamanda root klasöründeki prosilver eklentilerini de temamın içine ekledim. Buna rağmen stabil bir şey yakalayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. http://www.animeindirtr.com
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Belkide temanızda varolan bir kod ile bu modun kodları çakışıyodur. Temanız hangi tabanı (prosilver ya da subSilver2) kullanıyorsa ona göre değişiklik yapmayı deneyin.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Temam rocketthemanın hybrid sürümü. Prosilver tabanlı. Çakışan kodu nasıl bulabilirim acaba. Site adresimi verdim. Oradan da bakabilirsiniz. Prosilver temamda açınca her şey normal bu arada.
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aligünel »

bu modun türkçe dil pakedi yokmu acaba cevişren arkadaşlar varmıdır.
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Yok mu arkadaşlar yardımcı olabilecek birileri?
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Arkadaşlar sanırım sorunun kaynağı "phpBB_SEO_Ultimate_SEO_URL_v0.7.0" bu seo modu. Seo lu sayfaları açınca normal gözüküyor ama seo olanları küçültmüyor. Seo kullandığım için posting uzantılarını deaktif etme yolum yok mu arkadaşlar? Lütfen birisi ilgilensin! Habire yabancı sitelerde dolaştırıyorsunuz beni :( Biraz duyarlı olun lütfen :(
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

KIRA yazdı:Arkadaşlar sanırım sorunun kaynağı "phpBB_SEO_Ultimate_SEO_URL_v0.7.0" bu seo modu. Seo lu sayfaları açınca normal gözüküyor ama seo olanları küçültmüyor. Seo kullandığım için posting uzantılarını deaktif etme yolum yok mu arkadaşlar? Lütfen birisi ilgilensin! Habire yabancı sitelerde dolaştırıyorsunuz beni :( Biraz duyarlı olun lütfen :(
Çoğu zaman olduğu gibi yine kendi sorumu kendim cevaplayayım :) Sorunun kaynağı dublicate yani çift link olmasıymış. Zaro dublicate 6.0.8 sürümünü uyguladıktan sonra bir sorun kalmadı. Cevabım için kendime teşekkürler! İnşallah başka sorun yaşayanların sorunlarını çözer.
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir