[MOD][3.0.12][TR] Paylaş Modu

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Vizyoncu
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD][3.0.10] Paylaş Modu

Mesaj gönderen Vizyoncu »

arkadaşlar öncelikle phpbb de yeni olduğumu ama bir o kadarda çok sevip bu forum sisteminde azimle güzel şeyler çıkartacağımı sölyemek istiyorum.

Öncelikle indirip kurmak istediğim ilk modda malesef beklediğim gibi başarısız oldum, yani paylaş modunu kurmayı malesef ki beceremedim. PhpBB3.0.10 kullanıyorum temam ize ZeNaNLi arkadaşımızın BEŞİKTAŞK teması, bir şekilde emeğine saygı göstererek footer dakı yazısını kaldırmadan temayı kendime göre düzenlemeye çalışıyorum.

Gelelim paylaş moduna anlatılanlar gibi yaptım fakat bazı yerlerde yanlış yapmış olacağım ki temada paylaş modu gözükmedi. Kurulumda belirtildiği gibi düzenlemeleri yaptım üstüne üstün prosilver yazılan yerlerdeki düzenlemeleri de yaptım install bölümünde de kurulum aşamasında hiç bir problem ve/veya hata gözükmedi gel gelelim ki konu yazdığımda paylaş modu gözükmedi ne yapmam gerekiyor acaba ?

phpbb sürüm 3.0.10
temam : BEŞİKTAŞK
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD][3.0.10] Paylaş Modu

Mesaj gönderen SüKûT »

Vizyoncu yazdı:arkadaşlar öncelikle phpbb de yeni olduğumu ama bir o kadarda çok sevip bu forum sisteminde azimle güzel şeyler çıkartacağımı sölyemek istiyorum.

Öncelikle indirip kurmak istediğim ilk modda malesef beklediğim gibi başarısız oldum, yani paylaş modunu kurmayı malesef ki beceremedim. PhpBB3.0.10 kullanıyorum temam ize ZeNaNLi arkadaşımızın BEŞİKTAŞK teması, bir şekilde emeğine saygı göstererek footer dakı yazısını kaldırmadan temayı kendime göre düzenlemeye çalışıyorum.

Gelelim paylaş moduna anlatılanlar gibi yaptım fakat bazı yerlerde yanlış yapmış olacağım ki temada paylaş modu gözükmedi. Kurulumda belirtildiği gibi düzenlemeleri yaptım üstüne üstün prosilver yazılan yerlerdeki düzenlemeleri de yaptım install bölümünde de kurulum aşamasında hiç bir problem ve/veya hata gözükmedi gel gelelim ki konu yazdığımda paylaş modu gözükmedi ne yapmam gerekiyor acaba ?

phpbb sürüm 3.0.10
temam : BEŞİKTAŞK
Stilleri yenilemeyi unutmayınız...
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Re: [MOD][3.0.11] Paylaş Modu

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

PhpBB 3.0.11 sürümünde başarıyla test edilmiştir.
Resim setlerini mutlaka yenileyiniz, aksi halde ikonlar görüntülenmemektedir.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
k0stebek
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen k0stebek »

baska temalarda calısmıyor css lerı yenıden yazdım ama yınede olmadı :S eger baska temada calıstıran bı arakdas varsa benımle ırtıbata gecebılırmı acaba

www.cizikliduvar.com
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Footer'da değişim söz konusu olduğundan dolayı yardımcı olamıyorum.
Resim
kararara.com
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD][3.0.11][TR] Paylaş Modu

Mesaj gönderen kararara.com »

Sayın Zenanli Merhaba,

Modu kurdum güzel oldu, fakat title lar ingilizce. Mause üzerine geldiğinde Facebookta Paylaş yerine Share on facebook çıkıyor. Bu sorunu nasıl düzeltiriz?

Saygılar...
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Türkçe dil dosyasını ait olduğu yere kopyaladığınızdan emin olun.
Resim
kararara.com
Kayıtlı Kullanıcı

Sayın Zenanli Merhaba,

Tekrar kontrol ettiğimde hatayı buldum ve düzelttim. Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Hatanın kaynağını ve çözümünü burada paylaşmanızı rica etsem; benzer sorunu yaşayan diğer kullanıcılar için de yardımcı bir kaynağımız daha olmuş olur.

Anlayışınız için teşekkür ederim.
Resim
kararara.com
Kayıtlı Kullanıcı

ZeNaNLi yazdı:Hatanın kaynağını ve çözümünü burada paylaşmanızı rica etsem; benzer sorunu yaşayan diğer kullanıcılar için de yardımcı bir kaynağımız daha olmuş olur.

Anlayışınız için teşekkür ederim.
Sayın Zenanli,

Sadece tr klasörünü sunucuya gönderdiğim için title lar (yardım balonları) ingilizce olarak çıktı. language klasöründe bulunan hem "en" hem de "tr" iki klasörü birden ilgili bölüme gönderdiğimde sorun çözüldü.

Teşekkürler...
kararara.com
Kayıtlı Kullanıcı

Sayın Zenanli,

Bu butonların yanına google+ ve linkedın butonlarını da ekleyebilir miyiz? Bunun bir metodu var mı? Yoksa modu güncellemeniz mi gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar...
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

+Google için de bir mod mevcut sitede.
Resim
ardadurmus
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ardadurmus »

Modu siteme yükledim her şey başarılı
Forumda yönetici panelinde de modda sorun yok
Tek sorun ikonlar facebook twitter görünmüyo sayfalarda
Buton yerine tıklayınca face yada twittera yönlendiriyo ???
Butonlarını yanlış yere attım sanırım
Prosilver kullanıyorum tema

Site adresi: www.edebiyathane.net

Şimdiden teşekkürr
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Re: [MOD][3.0.9] Paylaş Modu

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

ZeNaNLi yazdı:Resimler imageset klasöründen çekildiğinden dolayı kullandığınız temanın resim setlerini yenilediğinizden emin olun.
Bu ayrıntıya dikkat ediniz.
Resim
KIRA
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen KIRA »

Bu modu düzenle sil bölümüne koyupta konu başlığını alt alta yazması temamda sorun çıkardığı için acaba bu modu gönderen ZeNaNLi » 21.02.2013, 12:50 sağ tarafına aktarmamız mümkün olabilir mi?
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir