[MOD][3.0.12][TR] Reklam Yönetimi

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
SERBEY
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD][3.0.9] Reklam Yönetimi

Mesaj gönderen SERBEY »

Modu indirdim fakat bunu nasıl kuracağım?
ftpde hangi dizine atacağım? yardımcı olursanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Sitede arama yapabilir veya imzam da bulunan mod kurum makalesine bakabilirsiniz.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Eklentinin Türkçe dil dosyası çevirildikten sonra utf-8 boomsuz olarak kaydedilmemiş, karakterleri düzeltilip utf-8 boomsuz olarak kaydedilmiş dil dosyası ektedir:
tr.zip
(3.9 KiB) 650 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Dosya adresini ilk mesaja ekledim, teşekkürler.
Resim
onder1
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen onder1 »

arkadaşlar bu subsilverda deneyen warmı
Tekno Cini
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Tekno Cini »

Bende modu kurmayı bir türlü nasıl yapacağımı ve nasıl türkçeleştireceğimi bulamadım.
ZeNaNLi vermişsin makaleyi saol ama benim kafamı karıştıran
"Ücretsiz PhpBB forum servisi sağlayan sitelere mod ekleyemezsiniz."
bu yazınız şimdi ücretsizden kasıt nedir.?
Tekno Cini
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Tekno Cini »

Ayrıca bu "Advertisement Management [Reklam Yönetimi]" mod kurulabilir düzeydemi?
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Tekno Cini yazdı:ZeNaNLi vermişsin makaleyi saol ama benim kafamı karıştıran
"Ücretsiz PhpBB forum servisi sağlayan sitelere mod ekleyemezsiniz."
bu yazınız şimdi ücretsizden kasıt nedir.?
MOD başlığı altında bu açıklamayı yapmak pek doğru olmasa da yönlendirecek bir sayfa hatırlamadığım için cevap açıklayayım bari..
Site açabilmek için önce bir alan adı; sonra da bir hosting şirketinden barındırma almanız gerekiyor. Ama bunu piyasada atıyorum xcxcxc diye bir şirket senin içi yapıverirse senin sitenin adresi şöyle olur. seninsiten.xcxcxc.com gibi.. Oysa paralı olsa direk seninsiten.com olurdu aradaki xcxcxc o sitenin senin üstünden reklam yapma imkanı kazanığı bir yer oluyor. O zaman da yönetim paneli veya FTP alanı gibi imkanlardan mahrum kalırsın. Değil MOD kurmak sitenin veritabanını bile alamadığın gibi bir kaç ay sonra sana haber vermeden büyük emekle kurduğun sitenin silindiğini görünce ne demek istediğimizi daha iyi anlarsın.. Aslında senin sorudan kastının php forum programının ücretli olup olmadığı gibi bir izlenim edindim. PhpBB3 programı her türlü hostinge kurulacak biçimde ücretsiz açık kaynak kodlu bir programdır..
Yazıyı yazdıktan sonra BEDAVA/ÜCRETSİZ SİTE konusunda yazılmış iyi bir sayfa buldum işinize yarayacağına eminim..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 384
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
onder1
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen onder1 »

arkadaşlar doğru bi şekilde kurdum ama Ykpye hiç birşey gelmiyor subsilver temam
Kullanıcı avatarı
Dedekorkut07
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dedekorkut07 »

footerden modun linkini nasıl sileriz yardımcı olurmusunuz.
Dosya ekleri
Ekran Alıntısı.JPG
ramazanoglu46
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ramazanoglu46 »

Arkadaşlar bir tülü mod kuramıyorum.Lütfen yardım edin.Sanırım foruma mod u kuran bir mod proğramı varmış.Reklam yönetimini onun ile kurabilirmiyim?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Dedekorkut07 yazdı:footerden modun linkini nasıl sileriz yardımcı olurmusunuz.
Merhaba; mod kurulumlarında modun linki olarak bahsettiğiniz kısım mod yapımcısının emeği karşılığında eklemiş olduğu imzasıdır ve kaldırılması konusunda malesef yardımcı olamayacağım.
onder1 yazdı:arkadaşlar doğru bi şekilde kurdum ama Ykpye hiç birşey gelmiyor subsilver temam
Merhaba; Önbelleği temizlediğinizden emin olun ve sistem kısmında bulunan modül seçeneklerinden reklam modunun olup olmadığını kontrol edin.
ramazanoglu46 yazdı:Arkadaşlar bir tülü mod kuramıyorum.Lütfen yardım edin.Sanırım foruma mod u kuran bir mod proğramı varmış.Reklam yönetimini onun ile kurabilirmiyim?
Merhaba; mod kurulumları ile ilgili aklınız takılan tüm soruların cevabına imzamda bulunan mod kurulum makalesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bahsettiğiniz mod programının adı Automod olup bu moda ait dosyaları FTP aracılığıyla ana dizininizde bulunan ilgili yerlere attıktan sonra modu kurmak için, mod dosyalarını yine FTP aracılığı ile store/mods klsörünün içine atarak gerçekleştirebilirsiniz.
Resim
ramazanoglu46
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ramazanoglu46 »

ZeNaNLi yazdı:
Dedekorkut07 yazdı:footerden modun linkini nasıl sileriz yardımcı olurmusunuz.
Merhaba; mod kurulumlarında modun linki olarak bahsettiğiniz kısım mod yapımcısının emeği karşılığında eklemiş olduğu imzasıdır ve kaldırılması konusunda malesef yardımcı olamayacağım.
onder1 yazdı:arkadaşlar doğru bi şekilde kurdum ama Ykpye hiç birşey gelmiyor subsilver temam
Merhaba; Önbelleği temizlediğinizden emin olun ve sistem kısmında bulunan modül seçeneklerinden reklam modunun olup olmadığını kontrol edin.
ramazanoglu46 yazdı:Arkadaşlar bir tülü mod kuramıyorum.Lütfen yardım edin.Sanırım foruma mod u kuran bir mod proğramı varmış.Reklam yönetimini onun ile kurabilirmiyim?
Merhaba; mod kurulumları ile ilgili aklınız takılan tüm soruların cevabına imzamda bulunan mod kurulum makalesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bahsettiğiniz mod programının adı Automod olup bu moda ait dosyaları FTP aracılığıyla ana dizininizde bulunan ilgili yerlere attıktan sonra modu kurmak için, mod dosyalarını yine FTP aracılığı ile store/mods klsörünün içine atarak gerçekleştirebilirsiniz.
Hocam teşekkür ederim.O verdiğiniz linkten birşey anlamadım.Hocam birde ben Automod proğramı ile modu kurayım ozaman.Bir sorum olcak ben şuan local host tan çalışıyorum reklam yönetimini Automod ile local hosta ekleyebilirmiyim?
Kullanıcı avatarı
Dedekorkut07
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Dedekorkut07 »

Peki yardımcı olmayın ben kendim bulurum :))))) Buluncada burdan yayınlarım....
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Re: [MOD][3.0.10] Reklam Yönetimi

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

phpBB 3.0.10 sürümünde test edilmiştir.
Resim
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir