[MOD][3.0.12][TR] Teşekkür ve Puanlama Sistemi

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
onder1
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD][3.0.9] Teşekkür ve Puanlama Sistemi

Mesaj gönderen onder1 »

Eyvallah dostum on numara oldu 1 kaç haftadır yapmak istiyordum yaptım sorunsuz şekilde çalışıyor. teşekkürler. :)
onder1
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen onder1 »

Arkadaşlar bu modun seo ile çalışmasını nasıl sağlayabiliriz ? :S

Sorunun Çözümü : viewtopic.php?f=35&t=19401
resimliroman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen resimliroman »

Modu kurdum fakat teşekkür botunları görünmüyor... subsilver2 temam... Onun dışındaki tüm teşekkür modu ile ilgili değişiklerin hepsi görünüyor... :(
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

İlk resmin 3. sırasında bulunan izinleri dikkatle inceleyin.
Ayrıca kullandığınız temanın resim setlerini YKP'den mutlaka yenileyin.
Aksi halde buton görüntülenmez.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

bunun sadece teşekkür et butonu olan hali yani değerlendirme kısmı olmayan hali yok mu acaba bakındım ama göremedim yoksa bundan o kısmı çıkarma gibi bi imkanımız?
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

İlk resmin 2. sırasında bulunan değerlendirme seçeneklerini "hayır" olarak işaretlemek kafîdir.
Resim
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen sivasli_14 »

Gizli Mesajları Açıyor Mu ?
Bende'De VarBiraz Diyorsan Biz Burdayiz..

Forum - VaRBiraZ.Net
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

ZeNaNLi yazdı:İlk resmin 2. sırasında bulunan değerlendirme seçeneklerini "hayır" olarak işaretlemek kafîdir.
Hmm evet görmemişim kusura bakmayın.Teşekkür ederim :)...
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

bu modu sorunsuz olarak kullanıyordum lakin bir iki gündür farkettiğim bi olay var acayip şekilde bir yavaşlama söz konusu sadece bu modda normal sitenin hızında bi problem yok fakat teşekkür et dediğim zaman yada edilen teşekkürü sil dediğim zaman resmen duruyo site acayip şekilde yavaşlıyor sebebi nedir acaba bi bilginiz var mı?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

sivasli_14 yazdı:Gizli Mesajları Açıyor Mu ?
Sorunuzu tam olarak anlayamadım, biraz daha açıklama eklerseniz cevap vermeye çalışacağım.

SüKûT yazdı:bu modu sorunsuz olarak kullanıyordum lakin bir iki gündür farkettiğim bi olay var acayip şekilde bir yavaşlama söz konusu sadece bu modda normal sitenin hızında bi problem yok fakat teşekkür et dediğim zaman yada edilen teşekkürü sil dediğim zaman resmen duruyo site acayip şekilde yavaşlıyor sebebi nedir acaba bi bilginiz var mı?
Bahsettiniz türde bir sorun ile henüz karşılaşmadım, sorunun kaynağı başka bir şey olabilir.
Resim
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

ZeNaNLi yazdı:
SüKûT yazdı:bu modu sorunsuz olarak kullanıyordum lakin bir iki gündür farkettiğim bi olay var acayip şekilde bir yavaşlama söz konusu sadece bu modda normal sitenin hızında bi problem yok fakat teşekkür et dediğim zaman yada edilen teşekkürü sil dediğim zaman resmen duruyo site acayip şekilde yavaşlıyor sebebi nedir acaba bi bilginiz var mı?
Bahsettiniz türde bir sorun ile henüz karşılaşmadım, sorunun kaynağı başka bir şey olabilir.
Evet buldum sorunun kaynağını ve çok acayip ne alaka olduğunu da anlamış değilimi SMTP ayarlarını aktif etmiştim e postayla ilgili sıkıntı var oraya değerler felan girmiştim o sebep oluyormuş şimdi onu kapattım sorun ortadan kalktı fakat ikisi ne alaka hala anlamadım :?
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Mod 1.3.2 sürümüne güncellendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

SüKûT yazdı:Evet buldum sorunun kaynağını ve çok acayip ne alaka olduğunu da anlamış değilimi SMTP ayarlarını aktif etmiştim e postayla ilgili sıkıntı var oraya değerler felan girmiştim o sebep oluyormuş şimdi onu kapattım sorun ortadan kalktı fakat ikisi ne alaka hala anlamadım
SMTP mail gönderme ayarlarıdır. Hiç toplu mail göndermeye çalışmadığımdan bilmiyorum ama siteme üye olanlara oraya ayarladığım kendi gmail'imden mail gitmiş gibi gözüküyor. Site barındırıcı hosting şirketleri toplu mail gönderimlerinde genelde yavaşlamaya sebep olduğu için rahatsız olup SMTP özelliğini kapatabiliyorlar bu da sorun olarak karşımıza çıkabiliyor.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 412
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Re: [MOD][3.0.10] Teşekkür ve Puanlama Sistemi

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

phpBB 3.0.10 sürümünde test edilmiştir.
Resim
alisspim
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD][3.0.10] Teşekkür ve Puanlama Sistemi

Mesaj gönderen alisspim »

merhaba bu dosyaları nasıl kuracağız? Hangisini editleyeceğiz ve hangisini ftp yardımıyla atacağız? Temam subsilver2, phpbb3.10 .

Şimdiden teşekkürler :?
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir