[MOD][3.0.12][TR] Ajax Like Mod [PhpBB3 Beğeni Modu]

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
tUQE
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD][3.0.12][TR] Ajax Like Mod [PhpBB3 Beğeni Modu]

Mesaj gönderen tUQE »

Sorun günceldir. Modu ekleyen arkadaştan destek bekliyoruz.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

tUQE yazdı:Beğenileri yapıyor ama Overall_Header kısmındaki Beğeni sayısının üzerine tıklayınca herhangi birşey açılmıyor.
Bahsettiğiniz kısım Jquery desteği ile görüntülendiğinden dolayı sorunun kaynağı olarak jquery düzenlemelerinizi ve dosyalarını tekrar gözden geçirmenizi öneririm. İlk sayfada mod tanıtımı açıklamalarında da belirttiğim gibi "phpBB jQuery Paketi (Zorunludur!)" şeklinde bir gereksinime ihtiyaç duyulmaktadır. Bu paketi yüklediğinizden emin olun.

Kimler çevrimiçi kısmına gelince, böyle bir sorun ile karşılaştığımı hatırlamıyorum. Modun bu satırları etkileyen bir durumunun söz konusu olduğundan emin olmam için modu tekrar test edip size dönüş yapmak zorundayım.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
tUQE
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen tUQE »

@zenanli,

İlk sıkıntımı dediğiniz gibi giderdim. Ama "Kimler Çevrimiçi" kısmı modun yapısından kaynaklı sıkıntılı.
Ben kendi çapımda inceledim ama php dosyalarından kaynaklı olan kısımları çözemedim.
Destek olursan çok sevinirim.
Kullanmak istediğim bir mod olup, engellediği kısım ise benim için önemli.
İlgi ve alakanız için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Moda ait yaptığım testlerde bahsettiğiniz gibi bir sorun ile karşılaşmadım. Sorunun kaynağı başka bir mod veya düzenleme olabilir.
Untitled.png
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
balalayka
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen balalayka »

bu modu dosyaları sornsuz kurupda kurulumuda sornsuz yapıp da hala sitesinde mesaj altlarında beğeni bölümünü göremeyenler adminden izinler bölümünden forum ve grup izinlerini ayarlasınlar !! bende izinler kapalı olarak geldi forum izinlerinden tüm forumlar için dilediğiniz kullanıcı gruplarına ve yine kullanıcı grupları bölümünden de çeşitli izinler sekmesinde aktif hale getirsinler ondan sonra sistem sorunsuz çalışıyor....
www.kocaayaklar.com - Hero Online
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir