[MOD][3.0.12][TR] Takip MOD (Twitter Stil)

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

[MOD][3.0.12][TR] Takip MOD (Twitter Stil)

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

MOD Adı: cBB Takip MOD (Twitter Stil) [cBB Follower]
Yapımcı: CaniDev
Türkçe Çeviri (%80): ZeNaNLi
MOD Sürümü: 1.0.1
Gereksinimler: JavaScript etkinleştirilmelidir.
PhpBB Sürümü: 3.0.8, 3.0.9, 3.0.10, 3.0.11, 3.0.12
Test Edilen PhpBB Sürümü: 3.0.12
PhpBB.com Tanıtımı: cBB Takip MOD (Twitter Stil) [cBB Follower]
MOD Açıklaması: cBB Takip Mod eklentisi, forumunuza kullanıcılar arası (twitter gibi) takip etme foknsiyonu eklemenize olanak sağlar.
Özellikleri:
  • * Her kullanıcıya ait kendine özel profil alanı
    * phpBB 3.0.8, 3.0.9, 3.0.10, 3.0.11 ve 3.0.12 ile uyumludur
    * Kolay bahsetme sistemi içermektedir.
    * İhtiyaçlarınıza göre bir çok özelleştirme seçeneği
    * Kullanıcılar arası bildirim ve uyası sistemi
    * Twitter tarzı bahsetme, duvar ve yorum sistemi
    * Jquery teknolojisi destekli şeffaf fonksiyonlar
    * prosilver ve sulsilver2 desteği
    * Türkçe dil desteği
Önizleme:
Kurulum ve YKP sayfası
Kurulum ve YKP sayfası
Forum ve KKP sayfası
Forum ve KKP sayfası
İndir:
Takip Mod.rar
(949.35 KiB) 235 kere indirildi
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [MOD][3.0.11][TR] Takip MOD (Twitter Stil)

Mesaj gönderen SüKûT »

Elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş :).
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

SüKûT yazdı:Elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş :).
Fakat şöyle minik bir problemle karşılaştım modu aktif ettiğim zaman ana sayfa görüntülenmişyor hiç bir hata v.s vermiyo sadece açılmıyo index kısmı diğer sayfalarda bi problem yok konular gayet rahat açılıyor.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Öncelikle şunu belirteyim, explorer de görüntüleme sorunu var.
Forum ana sayfasında herhangi bir bildirim olması halinde sayfanın en üstünde mini bir uyarı barı görüntüleniyor, onun dışında ana sayfada görüntülenecek herhangi bir fonksiyon bulunmamaktadır.
Kullanıcı adına tıklayıp profil takip sayfasına erişebilirsin, tabii mutlak suretle grup izinlerden aktif etmeniz gerekiyor.
Resim
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

ZeNaNLi yazdı:Öncelikle şunu belirteyim, explorer de görüntüleme sorunu var.
Forum ana sayfasında herhangi bir bildirim olması halinde sayfanın en üstünde mini bir uyarı barı görüntüleniyor, onun dışında ana sayfada görüntülenecek herhangi bir fonksiyon bulunmamaktadır.
Kullanıcı adına tıklayıp profil takip sayfasına erişebilirsin, tabii mutlak suretle grup izinlerden aktif etmeniz gerekiyor.
ingilizce halinde test etmiştim özelliklerini uyarı barındaki değişiklik overall_header kısmında yapılan değişiklik onu çıkardığım halde bi değişiklik olmadı yine açılmadı ama şunu farkettim indexin açılmaması sadece giriş yapıldığında giriş yapmamış olduğumuz da sıkıntı yok index sayfası açılıyor. Tahminime göre bi çakışma var diğer modlardan biriyle ama bulamadım biraz daha bakacağım.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

sıkıntıyı buldum index.php dosyasındaki $user->setup('topX'); şu satırı çıkardığım zaman sorun kalmıyor açılıyor fakat o zaman da son konular bozuluyor doğal olarak nasıl düzeltebilirim acaba bi bilginiz var mı?
Ve birde ;
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Bu resimde görünen (sizinkinde de yok o kısım) üst taraftaki bar görünmüyor daha önceki denemem de orjinal prosilver temasında görünüyordu.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Yandex'te sorunsuz görüntülenmektedir.
Resim
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Muhammet Dilmaç »

topX de jquery fonksiyonu var mı?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Muhammet Dilmaç yazdı:topX de jquery fonksiyonu var mı?
ajax var ama düzelttim onu index.php deki dil dosyasını iptal ettim html'den elimle girdim değerleri sorun kalmadı sadece şu üstteki kısım görünmüyo bende. Bi bakayım bakalım yandex'te. Yok görünmüyo yandex'te de.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

ben halâ o üstteki kısmı göstertmeyi başaramadım ya prosilverde görünüyo ama şuan kullandığım temada görünmüyor nedense anlamadım gitti :S...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

SüKûT yazdı:ben halâ o üstteki kısmı göstertmeyi başaramadım ya prosilverde görünüyo ama şuan kullandığım temada görünmüyor nedense anlamadım gitti :S...
Şuan itibari ile sorunu çözmüş bulunmaktayım sorun yaşayan olursa benimki o arkadaşlar için yazayım follower_footer.html dosyasında
Bul:

Kod: Tümünü seç

<div style="display: none;">
Değiştir:

Kod: Tümünü seç

<div>
bundan sonra görünecektir...
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Bu resimde de görüldüğü gibi bu modda kişi profilinde ana sayfa kısmı var ve orada atılan twitler v.s görünüyo ama aynı zamanda konular ve mesajlar geliyor oraya takip ettiğimiz kişilerden fakat konu ve mesajların oraya çekilmesi arkaplanda çok sorgu döndürüyor sanırım oradan onları nasıl iptal edebiliriz acaba bi bilginiz var mı?
heliostrxd
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen heliostrxd »

Çok güzel bir eklenti elinize sağlık. Ama sorun şu sosyal ağ eklentisi ve bu eklentiyi aynı anda kullanamıyormuyuz ? Mesela sosyal ağ ile bu eklentinin özel profil oluşturmaları bu profillerde karışıklık olup hata vermesine neden olmazmı ? Sorum şu sosyal ağ eklentisi ile aynı anda kullanabiliyormuyuz ?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

heliostrxd yazdı:Çok güzel bir eklenti elinize sağlık. Ama sorun şu sosyal ağ eklentisi ve bu eklentiyi aynı anda kullanamıyormuyuz ? Mesela sosyal ağ ile bu eklentinin özel profil oluşturmaları bu profillerde karışıklık olup hata vermesine neden olmazmı ? Sorum şu sosyal ağ eklentisi ile aynı anda kullanabiliyormuyuz ?
Evet kullanılıyor. Hatta bizzat kendim kullanmaktayım ikisinden birinin profil alanını varsayılan yapmaktan vaz geçmeniz gerekiyor. Ben kendim bu modununkini aktif etmedim sosyal ağ modunun profili aktif onun içine bir link ekledim diğer profil diye geçiş yapılabiliyor. Nasıl olduğunu görmek isterseniz de sitemi ziyaret edebilirsiniz.
barisatuk
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen barisatuk »

ben bu yukardaki myprofili göstermeyi basaramadım , sitem aktif değil php olarak sanal calıstırıyorum ama maalesef beceripte bu üstteki sey cıkmadı nasıl cıkartıcaz .
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 8 misafir