WYSIWYG MOD for phpBB3 RC1

phpBB 3.0.x MOD Veritabanımızda yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 3.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. phpBB 3.0.x MODları hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen 3.0.x MOD Destek forumuna başlık açarak sorunuz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
CitLemBiK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: WYSIWYG MOD for phpBB3 RC1

Mesaj gönderen CitLemBiK »

RC5 ile uyum icinde degil cünkü serach.php'de degistirilmesi istenen kodlar RC5'de tam olarak yok...

Bence modun güncellenmesini bekleyin...

Ayrica youtube fonksiyonu calismiyor benim sistemde...

Saygi ve Sevgiler...

CitLemBiK...
"Doğrular ve yanlışlar yoktur, sadece yorumlar vardır." (Wilhelm Friedrich Nietsche)
cihandeka
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen cihandeka »

RC5 de kullanıyorum. Kendi mesajlarım bölümde sorun yaşıyordum search.php dosyasını orjinaliyle değiştirdim. Şimdilik sorun yok gibi.
seito
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen seito »

CitLemBiK yazdı:RC5 ile uyum icinde degil cünkü serach.php'de degistirilmesi istenen kodlar RC5'de tam olarak yok...

Bence modun güncellenmesini bekleyin...

Ayrica youtube fonksiyonu calismiyor benim sistemde...

Saygi ve Sevgiler...

CitLemBiK...
youtube bendede çalışmıyor

diğer arkadaşın bahsettiği dosyayı değiştirmeden kendi mesajlarına bastığımızda hata veriyor:(
Kullanıcı avatarı
CitLemBiK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Youtube artik calisiyor bende , bbcode.html dosyasinda kücük bir editleme yapmak kafi...

Ama ben modu yinede kullanmamaya karar verdim...

RC1 icin cikmis bu malum , search.php gibi bircok yerde istenilen kodlar bulunmuyor...

Bu mod güncellenince Rc6 yada final sürümü icin o zaman kurun bence.

Saygi ve Sevgiler...

CitLemBiK...
"Doğrular ve yanlışlar yoktur, sadece yorumlar vardır." (Wilhelm Friedrich Nietsche)
raw
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen raw »

sizce nezaman güncellenir dersiniz?
Buraq
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Buraq »

Arkadaşlar bb3 finalle biraber modların en son güncelleme aşamsını bekleyin yoksa kendinizi yormaktan başka bişey yapmassınız mevcut kurulumu sade hali ile kullanın şuan kurulumda bir çok bug çıkıyorki siz bu mod ları ekleyerek sitenizde onlarca bug yaratıyorsunuz Türk Milleti Zekidir, Türk Milleti Cesurdur ama en Önemlisi Türk Milleti Çok Sabırsızdır bekleyemez :mrgreen:

artı şunu demeden edemicem neden phpbb grup da vb gini html editörünü tüm sürümlere entegre edebilecek bir kodlama durumuna girmiyorlarda bu kadar çok uğraştırıyorlar h,ç anlamıyorum belkide vb yi bu kadar özel kılan bu ufak ama önemli detaylar
karanima
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen karanima »

bir çok hatası mevcut maalesef yeni sürümü çıkana kadar beklemek gerek diye düşünüyorum.
Sniiper
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Sniiper »

arkadaslar herhangi bir sekilde kurupta sorunsuz calistiran varmi ?
Kullanıcı avatarı
CitLemBiK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Ben sorunsuz calistiriyorum...

Ama yinede kurmuyorum nedenlerine gelince...

[*] Rc1 icin cikmis bu hicbir güncellemesi yok.
[*] Veritabanina cok gereksiz html kodlari ile yükleniyor.
[*] Sitede bug yaratiyor ve acp kontrollü hicbir fonskyionu yok.
[*] Kurmak isteyenler bir iki aya kadar cikacak diger alternatifleri beklesinler bence...

Saygi ve Sevgiler...

CiLemBiK
basoglanh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen basoglanh »

Arkadaşlar valla bende kurulu ama çok fazla sorun çıkartıyor.

Örneğin diğer sitelerden alıntı yaptığınızda kopyala yapıştıra yani pek izin verdiğini söyleyemem. Kopyala yapıştır yaptıktan sonra mesajınız çok az karekter içeriyor veya çok fazla karakter içeriyor uyarısıyla karşılaşırsanız şaşırmayın. :) Forumu gözle görülür şekilde yavaşlatıyor. Bir diğer kötü yönü ise Yazdığınız bir mesajı değiştire tıkladıktan sonra değiştirin yollayın yollamış değişmiş gibi gözüküyor ama değişmiyor. :D

Valla ben kaldırdım. :) :wink:
Yeni bir güne gülümse !
Kullanıcı avatarı
forumjackal
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen forumjackal »

Bu modun phpBB Gold Sürüm için olanı çıkmadımı?
http://www.forumjackal.com Sanal Alemin En Çakal Forumu Yönetici Alımları Başladı!
Kullanıcı avatarı
CitLemBiK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

forumjackal yazdı:Bu modun phpBB Gold Sürüm için olanı çıkmadımı?
Bunun icin daha cok beklemen lazim :)
mehmed
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen mehmed »

Mesajınız fazla karakter içeriyor. diyor sürekli ne iş ya
basoglanh
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen basoglanh »

basoglanh yazdı:Arkadaşlar valla bende kurulu ama çok fazla sorun çıkartıyor.

Örneğin diğer sitelerden alıntı yaptığınızda kopyala yapıştıra yani pek izin verdiğini söyleyemem. Kopyala yapıştır yaptıktan sonra mesajınız çok az karekter içeriyor veya çok fazla karakter içeriyor uyarısıyla karşılaşırsanız şaşırmayın. :) Forumu gözle görülür şekilde yavaşlatıyor. Bir diğer kötü yönü ise Yazdığınız bir mesajı değiştire tıkladıktan sonra değiştirin yollayın yollamış değişmiş gibi gözüküyor ama değişmiyor. :D

Valla ben kaldırdım. :) :wink:
Olarak Yazmıştım Yukarıda. :)
Yeni bir güne gülümse !
seito
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen seito »

HotEditor V.4.2 MOD for phpBB 2.0.22 and phpBB 3 Gold (Jan 16, 2008)
http://www.ecardmax.com/ehelpmax/downlo ... c&dl_id=29
Orijinal sitesinden belirtildiğine göre mod Gold sürüme güncellenmiş bulunmakta ..
kaynak:http://www.ecardmax.com
Kilitli

“3.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot] ve 8 misafir