Teşekkür Modu Sorunu

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
homicidium
Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkür Modu Sorunu

Mesaj gönderen homicidium »

Merhaba, uzun süredir bu mod ile ilgili sorun yaşıyorum ve artık ben modu yaşamak istiyorum :) Art delux teması kullanıyorum defalarca automod+manuel ve yine defalarca manuel olarak düzenleme yapmama rağmen modu bir türlü çalışmadı. Yönetim panelinde modu görüyorum fakat forumda teşekkür butonu yok, geçenlerde ilginç bir şekilde şanslı bir üyemiz bir başka üyeye teşekkür edebilmiş, nasıl olduğunu hala anlayamadım :)
Yardım istediğim mod şu (viewtopic.php?f=34&t=19099)

Dosyalarda gerekli tüm değişiklikler yapıldı yani kodları art delux temasına da işledim ama nafile... Yabancı phpbb forumunda (https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... 6-start_15) sorun çözüldü denmiş ama ingilizcem yetersiz olduğu için ya ben anlayamadım yada zaten oradaki herşeyi yaptım.

Okuduğunuz için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Re: Teşekkür Modu Sorunu

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Konu ile ilgili cevap yazmıştım, fakat tekrar değinmek istiyorum.
Modu uzun bir süredir test etmediğimden dolayı muhtemel çözüm yollarını sıralamak istiyorum;
* Modu etkileyen grup veya forum izinlerini kontrol edin mevcut ise eğer teşekkür edilmesine izin verin.
* Teşekkür butonlarının bulunması gereken klasörlerde olduğunundan emin olun.
* Bu mod teşekkür butonlarını imageset klasöründen çektiğinden dolayı YKP stil menüsünden mutlaka resim setlerini yenileyin.
* Teşekkür butonlarını kullandığınız temanın "imageset" klasörüne atın (tr klasörüne atılmaması gerekiyor).
* Önbellek temizliği yapmayı unutmayın.
* Kullandığınız temada düzenlenmesi gereken dosyalar yok ise bu dosyaları prosilver temasından düzenleyin.
*İzin seçeneklerinde mevcut ise eğer yalnızca bir kullanıcı seçip modu kullanmasına izin verip test etmeye başlayın.

(Konu MOD Destek forumuna taşınmıştır.)
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
homicidium
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Teşekkür Modu Sorunu

Mesaj gönderen homicidium »

Cevabınız için teşekkür ederim Zenanlı, diğer konuya yazdığınız yorumu görememiştim bu konuyu açarken kusuruma bakmayın.
Belirttiğiniz çözüm yollarının hepsini denedim, bu mod ile gerçekten 2 haftadır uğraşıyorum ama nafile... Yabancı forumdaki çözülmüş yardım başlığını görünce belki de hala gözden kaçırdığım bir şey vardır diye bu konuyu açtım. Sanırım uzun bir süre kullanamayacağım bu modu, sağlık olsun :)
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir