Teşekkür modu 1_3_5 - dil sorunu

phpBB 3.0.x sürümleri için MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği buradan sorarak alabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
loving
Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkür modu 1_3_5 - dil sorunu

Mesaj gönderen loving »

Modu kurdum çalıştı fakat ;

forum/store/mods/thanks_for_posts_1_3_5/root/language

3 dil var en / ru / tr

ama mod ingilizce kuruldu .. forum/store/mods/thanks_for_posts_1_3_5/root/language

alandaki dosyaları tr ile değiştirmeme rağmen hala ingilizce ?

temayıda yeniledim ama düzelmedi. ne yapmalıyım?
Dosya ekleri
2222.jpg
2222.jpg (37.13 KiB) 1500 kere görüntülendi
1.jpg
thanks_for_posts_1_3_5.rar
(880.09 KiB) 131 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Teşekkür modu 1_3_5 - dil sorunu

Mesaj gönderen VSaBaH »

Merhaba,

forum/store/mods/thanks_for_posts_1_3_5/root/languagedizini yanlış bir dizin... Yani burada yaptığınız değişikliğin foruma yansımaması normal...

/root/language dizini yani direk ana dizininizin içindeki language klasörüne ilgili dosyaları atmalısınız... Yani /root/language/tr dizini içinde modun Türkçe dosyaları olmalı...

İşlem sonrası ön bellek temizliğini unutmayalım...
loving
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Teşekkür modu 1_3_5 - dil sorunu

Mesaj gönderen loving »

VSaBaH yazdı:Merhaba,

forum/store/mods/thanks_for_posts_1_3_5/root/languagedizini yanlış bir dizin... Yani burada yaptığınız değişikliğin foruma yansımaması normal...

/root/language dizini yani direk ana dizininizin içindeki language klasörüne ilgili dosyaları atmalısınız... Yani /root/language/tr dizini içinde modun Türkçe dosyaları olmalı...

İşlem sonrası ön bellek temizliğini unutmayalım...
dediğin gibi yaptım oldu çok teşekkürler :!:
Kilitli

“3.0.x MOD Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir