Rütbe ekleme

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
ATAKAN-
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Rütbe ekleme

Mesaj gönderen ATAKAN- »

Selam Arkadaslar, bi konuda yardima ihtiyacim var.phpBB3 kullaniyorum.
burada Rütbe resimlerini nasil yapacagimi anlamadim yardimci olabilirmisiniz? Simdiden Tskler.
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

öncelikle rütbe resimlerini gerekli yere yüklemen lazım. sonra kullanıcı ve gruplardan rütbeleri yönet var ordan ayarla ama resim yüklemen lazım öncelikle.
-zeki-
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen -zeki- »

biraz cevapı açsana anlamadık tam olarak senden ricam nerden eklicemizi resmi falan.
Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
fikrettekmen
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Rütbe ekleme

Mesaj gönderen fikrettekmen »

yönetici paneli
kullanıcılar ve gruplar (üstteki menü)
grupları yönet (solda ki menü)

nerde olduğunu sorduğunu tahmin etmiyorum ama yinede ben yerini tarif ettim :|
HARİTA ÜZERİNDE İL İL TÜRKİYE
AYRICA FORUMDA EĞLENCELİ VAKİT GEÇİREREK PAYLAŞIM YAPMA İMKANI

http://www.megaturkiye.net
http://www.megaturkiye.net/forum
http://www.megaturkiye.net/galeri
Kullanıcı avatarı
justblbn99
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen justblbn99 »

bırde arkadaslar bu grupları nasıl sılebılırız...sılemeyızde.mesela global moderatorlerın anasayfada rutbe seklınde gorunmesını ıstemıyorum ben...
Kullanıcı avatarı
phpbb6
Uzaklaştırıldı

Mesaj gönderen phpbb6 »

O grubun özelliklerine/ayarlarına gir, ayarlarda "Grubu Yetkiler kısmında göster" gibi bir işaret kutusu var. İşareti kaldır.
justblbn99 yazdı:bırde arkadaslar bu grupları nasıl sılebılırız...sılemeyızde.mesela global moderatorlerın anasayfada rutbe seklınde gorunmesını ıstemıyorum ben...
Kullanıcı avatarı
justblbn99
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen justblbn99 »

cok tesekkurler :)
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir