database sitesi

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
viper_aykiri
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

database sitesi

Mesaj gönderen viper_aykiri »

arkadaşlar öncelikle yerimi bilmiyorum en uygun burayı gördüm phpbb3 e geçtiğim için burayı uygun gördüm. aslında buraya bile uygun değil ama mecbur kaldım arkadaşlar ben yeni bir site kurmak istiyorum site http://www.thottboth.com veya http://www.wowhead.com gibi (worldofwarcraft denilen) bir oyunun görevlerinin kayıt edildiği bir database yapacağım (türkiyede ilklerden biri olmak istiyorum dünyada sadece bizim ülkemizde böyle siteler yok) forumumuda arka plana atacağım yani kuracağım sitenin ana sayfası portal sayfası gibi verdiğim sitelere benzeyecek ama extra sol tarafta bir menü aracılığıyla forum sayfasına geçlecek şimdi biz ne yapalım diyeceksiniz benim istediğim şey bana eklenti modunun ve arama modunun birleşmiş halini verebilecek biri varmı acaba yani upload ettiğim görevi arama yaparken tam adını girmedeğim sürece görev çıkmayacak ve bu görevler aynı forum sayfamız gibi bir sayfada yazacak sayfanın özelliği şöyle olacak upload ederken resim görevin adı, görevin ne yapmamızı istediği, kimden aldığımız ve kime vereceğimizi yazması gerekiyor sizden tek istediğim (rica ettiğim) bana katı şemasını arama upload ve blocklarının bir bölümü olsa yeter daha sonra ben üzerinde oynama yapabilirim. lütfen arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim 1 haftadır scriptler arıyorum ama bir türlü birbirlerine uyduramıyorum tek çare anlayan birilerine sormak cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum çalışmalarınızda başarılar....
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir