phpbb3 seo

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
zangoc
Kayıtlı Kullanıcı

phpbb3 seo

Mesaj gönderen zangoc »

arkadaşlar acaba biri bana phpbb3 seo kurulmuş dosyalarını gönderebilirmi acaba bakmayın daha yeni üye olmuş hemen hazıra konuyor diye eski üyesiyim bu sitenin phpbb2 den olimpusa geçiş yapacağım ama phpbb3 e seo kurmak çok zor 3 defa kurdum olmadı forumuda aktaramıyorum bu yüzden kurmuş biri dosyalarnı gönderirse çok büyük bir zahmetten kurtulmuş olurup forumun tamamını değilde sadece değiştirilecek dosyaları atsa yeter yardımınız için saolun..
k11
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: phpbb3 seo

Mesaj gönderen k11 »

http://www.phpbb-seo.com daki seo'dan anlayan var mı? :roll:
kuaza
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kuaza »

ingilizcesi iyi olan birisi bu konuyu arastirabilir o sitede bu konuya uygun basliklar var zaten o yuzden acilmis ama anlamadim ben pek fazla biset...
kuaza
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen kuaza »

bu linkten surumleri icin seo modlarini indirebilirsiniz... ; http://telecharger.phpbb-seo.com/phpbb3-seo-url-8/

Réécriture d'url phpBB3 Simple 0.4.0RC2
Réécriture d'url phpBB3 Intermédiaire 0.4.0RC2
Réécriture d'url phpBB3 Avancée 0.4.0RC4

rc 7 icinde var aciklama yapmislar ama ben bisey anlamadim
Kullanıcı avatarı
seth87
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen seth87 »

forumda hazır seo var ...
topakli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen topakli »

zangoc yazdı:arkadaşlar acaba biri bana phpbb3 seo kurulmuş dosyalarını gönderebilirmi acaba bakmayın daha yeni üye olmuş hemen hazıra konuyor diye eski üyesiyim bu sitenin phpbb2 den olimpusa geçiş yapacağım ama phpbb3 e seo kurmak çok zor 3 defa kurdum olmadı forumuda aktaramıyorum bu yüzden kurmuş biri dosyalarnı gönderirse çok büyük bir zahmetten kurtulmuş olurup forumun tamamını değilde sadece değiştirilecek dosyaları atsa yeter yardımınız için saolun..

slm..
bu adreste var...
indirdikten sonra sadece türkçe dil dosyalarını ilgili klasörlere at...

http://downloads.phpbb-seo.com/seo-url- ... od-48.html
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir