Kayıtta lise adının belirlenmesi...

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
coskun
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kayıtta lise adının belirlenmesi...

Mesaj gönderen coskun »

arkadaşlar liseler üzerine sitem var..
kayıt olurken lisesini seçmesini istiyorum
..................
örn:
lisenizi seçiniz..
(alta doğru açılan panel)
istanbul lisesi
izmir lisesi
antalya lisesi

(en sonuna da) eğer lisenizi bulamadıysanız bu alana yazınız..

..................

ve bunun da kullanıcı profilinde görülmesini istiyorum

yardımcı olabilir misiniz?
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Kayıtta lise adının belirlenmesi...

Mesaj gönderen bplr »

Yönetim Kontrol Paneli/Kullanıcılar Gruplar/Özel Profil Alanları/
alanından özel profil alanı ekle,
türü
Açılır Liste Kutusu
olsun, en sona diğer seçeneği eklersin..
Bir tane de text kutusu açarsın, diğer olanlar ekstra oraya girer hangi lise bilgisini,

Profilde görünmesi için, profilde göster diye işaretlersin..

Ama avatarın altında görünsün dersen onun için ekstra işlemler veya mod kullanman gerekirmiş..
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir