Misafir sadece konu başlıklarını görsün ama içeriği göremesi

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
deneyci1976
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Misafir sadece konu başlıklarını görsün ama içeriği göre

Mesaj gönderen deneyci1976 »

VSaBaH yazdı:Benim verdiğim kodlarla arkadaşın yapmak istediği yapılıyor zaten. Foruma girebilir, başlıkları da görür ama içeriğini göremez. Daha farklı derken ne demek istediniz anlayamadım. Daha açıklayıcı olursa iyi olur... Tabi sorun çözülmediyse...
Volkan bey deneyin bilgi verin demişsiniz, kodunuz çalışmıyor, 3.0.7 pl1 de denedim. Kodu gözden geçirip tekrar yayınlarmısınız. Sanırım askerdesiniz umarım dönünce bakarsınız.
HayatAğacı
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen HayatAğacı »

emeklerine sağlık kardeş misafirler sadec 500 kelime görebiliri ben 250 ile değiştirdim....

yalnız misafirler sadece 250 kelime görür' ü kırmızı yazı ile gösterme imkanımız varmı...siyah yazı ile uyarı veriyor ve fazla göz alıcı değil.... bilen arkadaşlar kodu veya ne yapacağımı yazarlarsa sevinirim....
www.definelerim.com

Eğer Birgün Dünyaya Ait Çok Büyük Derdin Olursa, Rabbine dönüp çok büyük Derdim Var Deme! Derdine dönüp Çok Büyük Rabbim Var De!
deneyci1976
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bplr yazdı:Misafirler viewtopic de mesajın sadece bir kısmını görebilsin diye küçük kod yazdım.

viewtopic.php
Bul

Kod: Tümünü seç

//
    $postrow = array(          
Öncesine ekle

Kod: Tümünü seç

//Begin: guests cannot view all mesage
if ($user->data['user_id'] == ANONYMOUS)
{
    $maxlength = 500; //Tested maximum 1495, works fine
    $length1 = strlen($message);
    if ($length1 > $maxlength)
    {
        $message = " Misafirler sadece ilk $maxlength karakteri okuyabilir.  
        _______________________________________________________________________________________________________________________________________
        " . substr($message, -$length1, $maxlength);
    }
}
//End: guests can not view all mesage     
Merhaba, bu kodu bizim istediğimiz şekilde değiştirebilirmisiniz? Misafirler ilk 500 karakter yerine Üye kayıt sayfasını görsün.
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

deneyci1976 yazdı:Bir haltı beceremediniz !
Ne biçim ifade bu? Seviyene dikkat et.
İzleyen moderatörlerin dikkatine!!
deneyci1976
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

6 Aydır istekde bulunuyorum bir sonuç çıkmadı sinirlendim artık. Sende kendini coder sanıyorsun misafir mesajın ilk bilmem kaç harfini görsün diye kod yazan biri benim bahsettiğim kodu gözü kapalı yazardı.
air

Mesaj gönderen air »

konuya müdahil olmak istemezdim ama bir hatırlatma yapmak istedim:
bplr arkadaşımızın phpbb resmi sitesi veritabanında onaylanmış modları bulunmaktadır. belki de mod veritabanında onaylı modu bulunan tek türk arkadaşımız ve bu bizim için gurur verici...
sorununuzu çözmemiş olması bunu bilmediği anlamına gelmez.
öncelikle,
- üslup
- ve emeğe saygı konusunda
daha hassas davranmamızda yarar var...
deneyci1976
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kabalığım için özür dilerim.
Kullanıcı avatarı
bplr
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen bplr »

air yazdı:phpbb resmi sitesi veritabanında onaylanmış modları bulunmaktadır. belki de mod veritabanında onaylı modu bulunan tek
phpBB2 de katılırsa 10 kişi kadar TR den eklenti yazarı vardır. Benimkilerin sayısı fazla sadece. Ama coder değilim, bilgim kısıtlı.
deneyci1976
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Bahsettiğim mod ingilizceye göre yapılmış ben aynı editlemeleri TR dil dosyalarına yaptım çalışmadı, başka deneyen bir arkadaş varmı acaba?

Mod site: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1690915

Test site: http://www.street-steeze.com/index.php
En son deneyci1976 tarafından 13.04.2010, 10:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
tuzukuru
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen tuzukuru »

O modu bende denemistim calistiramadim. belkide bizim istedigimiz seyi yapmiyor o mod baska bir sey icindir ama herne icinsede bir sey anliyamadim.
deneyci1976
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mod tam olarak bizim istediğimiz şeyi yapıyor Test siteye girip bakabilirsin. Misafirler Forum Konularına bakabiliyor > Konu Başlıklarını görebiliyor > ama başlığa tıklayınca içeriği okuması için üye giriş sayfası geliyor. İngilizce version için hazırlanmış ben TR dil dosyalarına göre editledim ama çalışmadı.
Kullanıcı avatarı
tuzukuru
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Anlamadim ingilizce olarak calisiyor Türkce oluncami calismiyor. Öyle bir hatayi ilk defa sizden duydum tekrar denemek isterim dogrusu ama suan degil. Ilerde denersem bilgi verecegim. O sekilde calissada yeter ingilizce kilasörünü tr gibi göstermeye calisiriz bizde.

Örnek sitede dediginiz gibi görünüyor. O zaman biz surda hata yapmis olabiliriz. Önceden tüm forumlari misafirlere acalim ve sonra bu modu kuralim bakalim.
deneyci1976
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

İngilizcesini bilmiyorum benim forum TR olarak kurulu. Modun sitesindeki kişiler modu çok beğendiklerini söylediğini göre ingilizce desteğinde sorun yok.

Sitedeki coder arkadaşlar bunu Tr versiyona göre editleyip bu sitede yayınlamazlarmı acaba?

Mod site: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1690915

Test site: http://www.street-steeze.com/index.php
Kullanıcı avatarı
tuzukuru
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Ingilizce olmasi sorun degil.
Modu Suan yeni updatesini yaptigim ve temlatesine calismak üzere oldugum bir arkadasimin forum sayfasina kurdum cok güzel calisiyor.

http://www.erenli.net sitesinde forum sayfasini bakabilirsiniz.

deneyci1976 tesekkür ederim.. Süper bir sey oldu bu benim icin..

Ingilizce kisimlari Türkceye cevirisnide yapabiliriz ama dilin ingilizce olmasi kimseye engel olmuyor yalnizca admin panelinde admin görecek nasilsa.

Kurmak isteyenler modun kurulumunu dikkatlice takip ederlerse sorun olmadan kurmus olursunuz. Yapamadiginiz yerde yardima hazirim.

Daha önceki denememde basarisiz olmustum nedenini bende bilmiyorum ama öncede burada verilen mesajin bir kisimini misafirler okusun kodlari etkilemiste olabilir. O önceki kurdugumu kaldirip bu modu yalniz kurunca sonuc alkisa deger oldu.
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir