Ana sayfa yerine profile yönlendirmek

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

Ana sayfa yerine profile yönlendirmek

Mesaj gönderen zeka111 »

benim istediğim şey şu siteme twitter mod kurdum http://zekares.com/medya ya girdiğim zaman index.php ye gidiyor ben anasayfa olarak profil(kullanıcı profili değil modun profil bölümü) bölümüne gitmesini istiyorum nasıl ayarlayabilirim.

Bir giriş yapıp bakın yoksa o dediğim profil yazan yer gözükmüyor.(üstte ortada)

Username or E-Mail:deneme
Şifre:123456789

Forum anasayfa yazısına tıklayıncada üstteki profil yazan yer açılsın istiyorum. ve ordaki kısım forum anasayfa yerine sadece ana sayfa yazsın?
En son zeka111 tarafından 06.08.2013, 01:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

Re: sitemin ana sayfasını index.php değil follow.php yapma

Mesaj gönderen zeka111 »

hatta mümkünse o forum kısmı kapansın sadece twitter kısmı kalsın istiyorum (çünki zaten ayrıyette forum kısmı war) nasıl ayarlayabilirim?
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

Re: sitemin ana sayfasını giriş yaptığım zaman profile yönle

Mesaj gönderen zeka111 »

daha önce görmüştüm az çok bildiklerinizi söylyin
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

zeka111 yazdı:hatta mümkünse o forum kısmı kapansın sadece twitter kısmı kalsın istiyorum (çünki zaten ayrıyette forum kısmı war) nasıl ayarlayabilirim?
.htaccess ekle bunu direk takip modunun olduğu yer açılacaktır:

Kod: Tümünü seç

DirectoryIndex follower.php index.php index.htm index.html
zeka111 yazdı:daha önce görmüştüm az çok bildiklerinizi söylyin

Kod: Tümünü seç

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!-- 
window.location="Buraya profil linki";
// -->
</script>
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen zeka111 »

alttki ne işe yarıyor ve onu nereye ekliyeceğim.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

zeka111 yazdı:alttki ne işe yarıyor ve onu nereye ekliyeceğim.
hangi sayfadayken profiline yönlenmesini istiyorsan oraya ekleyeceksin ama bir daha o sayfa görünmez ona göre overall_header veya overall_footer eklersen muhtemelen olmaz sürekli yönlendirmeye girer açılmaz sayfa index_body.html'nin en üstüne eklemen en mantıklısı ama dediğim gibi forumların olduğu yer görüntülenmez bi daha direk senin profile gider her zaman.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir