Mesajların Tarih ve Saatlerini Değiştirme

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.

Moderatörler: Genel Destek Ekibi, Eklenti Destek Ekibi

Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:3lz328by]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:3lz328by] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:3lz328by]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:3lz328by]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:3lz328by]Site kurallarımızı[/url:3lz328by] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar: 594
Kayıt: 25.05.2008, 07:04
Konum: Karaman
İletişim:

Mesajların Tarih ve Saatlerini Değiştirme

Mesaj gönderen Ademx33 » 13.09.2013, 20:00

Merhabalar. Çok aradım ama bulamadım. Tarihleri toptan değiştirme SQL Sorgusu biraz benzedi ama yetmiyor. Benim sorunum mesaj saatleri ve tarihlerinde değişiklik yapıp yapamamayla ilgili. Şöyle bir örnek vereyim. Yıl içinde belirli bir sürede başlayıp 2 yıl sonunda bitecek işlerin listesi olan bir site olacak ve süre sonunda işler bitince hesap kapanıp site arşive kaldırılacak. Bu süreçte herhangi bir illegalite falan yok sadece işler yapılırken vaktinde yapılamayan duyuru mesajları o işlerin tarihine uygun olarak önceden veya sonradan belirli tarihlere çekilmesi gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim. SqL sorgusu ile falan yapışabileceğini zannetmiyorum belki mod gerekebilir eğer öyle bir imkan varsa şimdiye kadar kurmasam da bu sorun için gerekli modu kurmaktan kaçınmayacağımı düşünüyorum. Zaten localde çalışacağım için problem çıkmasından da korkmuyorum. Acaba böyle şablon olarak kullanabileceğim bir site yapabilirmiyim? Uzun süre cevap beklemiyorum. Şimdiden cevap vereceklere teşekkür ederim. En iyisi ben baştan pc nin tarihini geri alarak manuel yapmaya başlayayım.. İyi akşamlar..
(Not: mod sayfasıni ilgilendiriyorsa admin arkadaşlar taşırsanız sevinirim bu mesajımı)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 525
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...

Kilitli

“3.0.x MOD İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir