Profil alanı özelleştirme

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız MODları buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
beer
Kayıtlı Kullanıcı

Profil alanı özelleştirme

Mesaj gönderen beer »

Arkadaşlar merhaba, phpbb forum sahibiyim ve bu forumda sadece kendime özel bir profil alanı oluşturmak istiyorum. Sadece kendi profilimi şu şekile nasıl getirebilirim?

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Gördüğünüz gibi oraya ufak bir yazı eklenmiş ve PM, Email butonları kaldırılmış. Özellikle mesaj sayısı ve kayıt tarihide dahil. Bunları nasıl yapabilirim, herkese değil yalnız sadece kendime. Çünkü onunda sadece kişisel olarak görünüyor, sadece kendi profilinde bu şekilde.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Profil alanı özelleştirme

Mesaj gönderen Ademx33 »

MOD olarak istersen
buna bir bak derim. Yok kendin istediğin gibi ekleyerek yapmak istersen Özel Profil Alanı diye arat çok seçenek çıkacaktır.

Kısaca açıklarsak; KULLANICILAR VE GRUPLAR altında Özel Profil Alanları var ordan ekleyeceksin. Örnek için buraya tıkla

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 553
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
beer
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen beer »

Ademx33 yazdı:MOD olarak istersen
buna bir bak derim. Yok kendin istediğin gibi ekleyerek yapmak istersen Özel Profil Alanı diye arat çok seçenek çıkacaktır.

Kısaca açıklarsak; KULLANICILAR VE GRUPLAR altında Özel Profil Alanları var ordan ekleyeceksin. Örnek için buraya tıkla

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 553
Aslında bir şey eklemek istemiyorum sadece yapmak istediğim şey oradaki ''Kayıt Tarihi ve Mesajlar'' kısmının silinmesi.

viewtopic_body.html kısmında şunları buldum;

Kod: Tümünü seç

<!-- IF postrow.POSTER_POSTS != '' --><dd><strong>{L_POSTS}:</strong> {postrow.POSTER_POSTS}</dd><!-- ENDIF -->
                <!-- IF postrow.POSTER_JOINED --><dd><strong>{L_JOINED}:</strong> {postrow.POSTER_JOINED}</dd><!-- ENDIF -->
Ama bunları silersem herkeste silinmiş oluyor. Ben sadece benim profilimde yani ID 2 de silinmesini istiyorum.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Bana da pek mümkün olacak gibi gelmedi. Html yi editlersen herkesinki gider, her üye için ayrı ayrı bir kod olacağını da zannetmiyorum.

Mesaj No : 557
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Kod: Tümünü seç

<!-- IF S_USERNAME eq 'Özcan Akbulut' -->İçerik buraya<!-- ENDIF -->
Benim ismimin yerine sizin kullanici adinizi yazmalisiniz

viewtopic.php?f=39&t=20325#p107739
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x