[ALPHA] User Profil Music/Video

phpBB 3.0.x sürümleri için geliştirilen ve yapım aşamasındaki Alpha, Beta MODlar & PreMODlar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

[ALPHA] User Profil Music/Video

Mesaj gönderen Muhammet Dilmaç »

Mod Adı: User Profil Music/Video
Yapımcı: Muhammet Dilmaç

Açıklama: Kullanıcılarınıza kontrol panellerinden profillerine özgü bir youtube videosu koymalarına olanak verir.

Mod Sürümü: 0.5
phpBB Sürümü: 3.0.11

Görüntüler:
Kullanıcı Kontrol Paneli | Profil | Admin Kontrol Paneli

Mod İndirmesi: Bura
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [ALPHA] User Profil Music/Video

Mesaj gönderen SüKûT »

social network'e nasıl uyarlayabiliriz peki bunu? Aslında görsel açıdan sadece müzik olan hali daha güzeldi bu arada.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

SüKûT yazdı:social network'e nasıl uyarlayabiliriz peki bunu? Aslında görsel açıdan sadece müzik olan hali daha güzeldi bu arada.
1-2 istek doğrultusunda böyle yapma kararı almıştım o yüzden yaptım; Social network olayını gelecek sürümde ekleyeceğim bunun için social network e bakmam gerekli :)
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

Muhammet Dilmaç yazdı:
SüKûT yazdı:social network'e nasıl uyarlayabiliriz peki bunu? Aslında görsel açıdan sadece müzik olan hali daha güzeldi bu arada.
1-2 istek doğrultusunda böyle yapma kararı almıştım o yüzden yaptım; Social network olayını gelecek sürümde ekleyeceğim bunun için social network e bakmam gerekli :)
Anladım teşekkür ederim kolay gelsin.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Muhammet Dilmaç
Kayıtlı Kullanıcı

SüKûT yazdı:Anladım teşekkür ederim kolay gelsin.
Teşekkürler...

Gelecek sürümde ayrıca birde autoplay olayını kullanıcı isteğine bağlı olarak yapacağım...
Kilitli

“3.0.x PreMODlar & Yapım aşamasındaki MODlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir