Dönüştürme sorunları

phpBB 3.0.x sürümleri için geliştirilen ve yapım aşamasındaki Alpha, Beta MODlar & PreMODlar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
Kayıtlı Kullanıcı

Dönüştürme sorunları

Mesaj gönderen idam_mahkumu »

Arkadaşlar, premodlu 3.0.5'in üstüne son saf sürüm phpbb3'ü attım, dönüştürme ekranı çıktı. Ancak dönüştürme ekranında forum yolu kısmına ne yaptıysam kabul etmiyor..

Önceki mesaj panonuzun yolu bulunamıyor. Lütfen ayarlarınızı kontrol edip yeniden deneyin.
» ../forums kaynak yolu olarak belirtildi.
Dönüştüreceğiniz yazılım tarafından kullanılan bir tablo öneki olmalıdır.
» Belirtilen tablo öneki phpbb_.

Forumum, /forum dizini altında..
Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Dönüştürme sorunları

Mesaj gönderen idam_mahkumu »

Arkadaşlar elimde premodlu sistem phpbb 3.0.5 veritabanı var. Şimdi bu veritabanıyla kala kaldım, eskiye dönemiyorum, premod sürümü çok eski, güncellemekle uğraşsam dünyanın işi. Kolay bir yol ile 3.0.12'ye nasıl geçerim?

3.0.12'yi kurup, veritabanı yerine benim veritabanını atsam sorun olur mu? Ne yapmalıyım? Veritabanımı premod kalıntılarından nasıl kurtarabilirim?
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Dönüştürme sorunları

Mesaj gönderen SüKûT »

şu konudaki yazılanları bi inceleyiniz yeni forum kurup eski forumdaki konuları oraya aktarmak için:
http://phpbbturkey.com/forums/viewtopic ... 15#p110289

ilk mesajdaki hatanıza gelince tam bilmiyorum ama sorun şu olabilir tüm dosyaları atıpta versiyon yükseltme işlemi yapmaya çalışıyorsanız eğer config dosyasının değiştirmediğinizden emin olunuz.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kilitli

“3.0.x PreMODlar & Yapım aşamasındaki MODlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir