ProSilver ve SubSilver Arka Plan Resmi Koymak

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

ProSilver ve SubSilver Arka Plan Resmi Koymak

Mesaj gönderen kaya_m44233 »

Arkadaşlar Bu İki Temaya Arka Plan Resmi Nasıl Koyuluyor Yardımlarınızı Ve Resimli Anlatım Veya Yazılı Anlatım Yapın Lütfen- yardımlarınızı Bekliyorum
La6yReNt
Kayıtlı Kullanıcı

Re: ProSilver ve SubSilver Arka Plan Resmi Koymak

Mesaj gönderen La6yReNt »

background image'yi deqistir yeter ;)
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

evet ama o dosyayı bulamıyorum hangi yolu acaba hem subsilver2 için hemde prosilver için
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

Kullandığın temada imageset klasörünün içerisine bak, orda olur.
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

Yine Bulamadım Hocam bu dediğiniz Dosya Phpbb Dosyalarında Varmı ve Yönetim Kontrol Panelindemi
Kullanıcı avatarı
malt
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen malt »

kaya_m44233 yazdı:Yine Bulamadım Hocam bu dediğiniz Dosya Phpbb Dosyalarında Varmı ve Yönetim Kontrol Panelindemi
Ftp'den;

Httpdocs >> Styles >> Kullandığın Tema >> Imageset

Imageset klasörünün içerisinde olur.İsmi background değil de başka bir şey de olabilir. O yüzden o klasörü indir ve resimlere tek tek bak. En garanti yol budur. Sonra onu istediğin arkaplanla değiştir.

Ardından Yönetim Kontrol Panelinden görüntü kümelerini yenilemen ve zulayı temizlemen gerekebilir, bunları unutma.

Kolay gelsin...
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

gerçekten şuan öyle bir dosya yok
Kullanıcı avatarı
C@N
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen C@N »

evet hakkaten bende baktım bulamadım öyle bir resim sadece ikon resimleri var orada
Resim
I LoVe phpBBTurKeY..!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

kaya_m44233 yazdı:Arkadaşlar Bu İki Temaya Arka Plan Resmi Nasıl Koyuluyor Yardımlarınızı Ve Resimli Anlatım Veya Yazılı Anlatım Yapın Lütfen- yardımlarınızı Bekliyorum
Merhaba,

AÇ:
kök/styles/subSilver/theme/stylesheet.css
kök/styles/Prosilver/theme/stylesheet.css

BUL:

Kod: Tümünü seç

BODY {
SONRASINA EKLE:

background-image: url('http://www.siteniz.com/resmin_tam_yolu.jpg');
Sonuçtan haberdar ederseniz sevinirim...

KOLAY GELSİN...
En son VSaBaH tarafından 13.07.2008, 15:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

Hocam Denedim Oldu Ama Arka Plan Tam Uymadı Onuda Daha Biz Ayarlarız. Renk Uydurmasını Teşekkürler ama sağ Tıklayınca Boş Yere Arkaplan Kaydet Diyor ama sorun değil. yinede sağol oldu
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

kaya_m44233 yazdı:Hocam Denedim Oldu Ama Arka Plan Tam Uymadı Onuda Daha Biz Ayarlarız. Renk Uydurmasını Teşekkürler ama sağ Tıklayınca Boş Yere Arkaplan Kaydet Diyor ama sorun değil. yinede sağol oldu
Birde Ben Yazı Renklerini Nasıl Değişecem
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

kaya_m44233 yazdı:Hocam Denedim Oldu Ama Arka Plan Tam Uymadı Onuda Daha Biz Ayarlarız. Renk Uydurmasını Teşekkürler ama sağ Tıklayınca Boş Yere Arkaplan Kaydet Diyor ama sorun değil. yinede sağol oldu
Hesabınızdan siteniz kısmını günceller misiniz? Sitenizi incelemek istiyorum ancak ulaşamıyorum...
kaya_m44233 yazdı: Birde Ben Yazı Renklerini Nasıl Değişecem
Yazı renkleri derken...? Mesela neresi?
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

sitem bakımda zaten ben reklam olmasın diye yazmadım ve yazı renkleri Son ziyaretiniz: yazıyorya ve forum açıklaması işte o yazı renklerini ve birde butonların üstüne gelince kırmızı oluyor ve ben bu renkleri değişmek istiyorum. birde sitem rc1 ama ben zamanında güncelemedim final sürümünü bekledim ve rc2, rc3, rc4, rc5, rc6, rc7, rc8, golg, 3.0.1, böyle sıraylamı güncelemem gerekiyor ama bulamıyorum gülceleme paketlerini bulsam tek tek güncelleyecem ve ondan sonra 3.0.2 ye geçmek istiyorum daha önce sizin verdiğiniz dosyalarıda denedim güncelemiyor böyle
kaya_m44233
Kayıtlı Kullanıcı

ben birde sitemin arka planı beyaz ya mesela phpbbturkey forum bölümünün arka sı gri ve resim değil bu nasıl değişir.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

kaya_m44233 yazdı:sitem bakımda zaten ben reklam olmasın diye yazmadım ve yazı renkleri Son ziyaretiniz: yazıyorya ve forum açıklaması işte o yazı renklerini ve birde butonların üstüne gelince kırmızı oluyor ve ben bu renkleri değişmek istiyorum. birde sitem rc1 ama ben zamanında güncelemedim final sürümünü bekledim ve rc2, rc3, rc4, rc5, rc6, rc7, rc8, golg, 3.0.1, böyle sıraylamı güncelemem gerekiyor ama bulamıyorum gülceleme paketlerini bulsam tek tek güncelleyecem ve ondan sonra 3.0.2 ye geçmek istiyorum daha önce sizin verdiğiniz dosyalarıda denedim güncelemiyor böyle
:idea: Hangi yazının rengini değiştirmek istiyorsanız kaynaktan onun class veya id'lerine bakmalısınız... Daha sonra temanızın stylesheet.css'sinde o id veya class'ı aratıp renk kodunu değiştirmelisiniz...

Mesele phpBBTurkey.com'da bahsettiğiniz yer kaynakta şöyle geçiyor...

<p class="right rightside">Son ziyaretiniz: 13.07.2008, 13:28</p>
Demek ki Son ziyaretiniz bölümü right rightside adı altında bir sınıftan çekiyor verileri...

:!: Temanızın stylesheet.css'sinde right rightside isimli yeri aratıp renk kodunu değiştirebilirsiniz...

:arrow: RC1'den 3.0.1'e güncellemek için;
http://sourceforge.net/project/showfile ... _id=194469
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir