yukarıda forum ana sayfa yazan yerin yanina anasayfa ve link

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

yukarıda forum ana sayfa yazan yerin yanina anasayfa ve link

Mesaj gönderen zeka111 »

yukarıda forum ana sayfa yazan yerin yanına Anasayfa yazısı eklemek istiyorum ve ona tıklatınca sitemin anasayfası gitsin ve birde facebook sayfası eklemek istiyorum ona tıklayıncada facebook sayfama gitsin nasıl yapabilirim bunu.
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

Re: yukarıda forum ana sayfa yazan yerin yanina anasayfa ve

Mesaj gönderen zeka111 »

birisi bana cevap versin
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

önizleme eklerseniz ve sitenizi yazarsanız daha çabuk cevap gelicektir...
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
zeka111
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen zeka111 »

zekares.com sitem forun ve medya bölümleri phpbb3 onlara gittiğim zaman geri anasayfaya dönmek için bir bağlantı eklemek istiyorum.
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

zeka111 yazdı:zekares.com sitem forun ve medya bölümleri phpbb3 onlara gittiğim zaman geri anasayfaya dönmek için bir bağlantı eklemek istiyorum.
overall_header.html
bul:

Kod: Tümünü seç

<ul class="linklist navlinks">
altına ekle:

Kod: Tümünü seç

<li><a href="http://zekares.com" accesskey="h">Ana sayfa</a></li>
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
nedesem
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nedesem »

teşekkürler sükut, işime yaradı
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir