Tema buttonu gözükmüyor?

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Plutarch
Kayıtlı Kullanıcı

Tema buttonu gözükmüyor?

Mesaj gönderen Plutarch »

Merhaba arkadaşlar sitemde kurulu olan mevcut phpbb3'e tema yükledim, tema orjinalinde üst buttonlar bulunmakta menüde üst kısımda bazı işte 'HOME, SEARCH, REGİSTER' butonları var orjinalinde demo gösteriminde gözüküyor, fakat ben yükledim siteme button resimleri gözükmüyor, sadece buttonları olduğu yere tıklanıyor resim yok (button resimleri) yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Tema orjinali ve buttonları;
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Benim sitem ve Yüklediğimde üzerine geldiğimde tıklanan, fakat button resimleri gözükmeyen örnek resim;
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Tema buttonu gözükmüyor?

Mesaj gönderen SüKûT »

siteniz Türkçe olduğu için butonlar İngilizce siteye ayarlandığından görünmüyor yani şöyleki styles/temaismi/imageset klasöründeki en isimli klasörü tr olarak değiştirin butonlar görünecektir.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir