madevo-destek

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
reshaber
Kayıtlı Kullanıcı

madevo-destek

Mesaj gönderen reshaber »

Merhaba arkadaşlar,

ben sitemin logosunu yukarıda sitenin isminin yazdığı yere almak istiyorum (ekte olduğu gibi). Bunun için hangi kodu nereye yazmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ek olarak arkadaşlar nasıl becerdim bilmiyorum ama, forum başlıklarının yanında besleme mevzusu çıktı. Bunu nasıl silebilirim?

Teşekkürler.

site ismi:
http://www.reshaber.com
Dosya ekleri
Unbenannta.png
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: madevo-destek

Mesaj gönderen SüKûT »

overall_header.html dosyasını aç.
Bul:

Kod: Tümünü seç

<h1 id="mlogo"><a href="{U_INDEX}" title="{L_INDEX}">{SITENAME}</a></h1>
Değiştir:

Kod: Tümünü seç

<a href="{U_INDEX}" title="{L_INDEX}" id="logo">{SITE_LOGO_IMG}</a>
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
reshaber
Kayıtlı Kullanıcı

Re: madevo-destek

Mesaj gönderen reshaber »

çok teşekkürler. Biraz kayık oldu ama, pozisyon kodlarıyla oynanınca düzeldi.
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 4 misafir