Server Taşıma Ve Tema Bozulma (Css)

phpBB 3.0.x sürümleri için stil veya temalar hakkındaki sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Server Taşıma Ve Tema Bozulma (Css)

Mesaj gönderen sivasli_14 »

Selamlar

Hocalar Sitem Windows Serverdeydi & Linux Servere Geçiş Yaptım Fakat Bir Sorunla Karşılaştım.Tema Tam Olarak Çıkmıyor. ??

Bu İki Tarayıca Sorun Yok Herşey Normal ??

Google Chrome
İnternet Explorer

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Fakat

Firefox
Safari de Sorun Var ?

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Önbellek Temizlemesi,Tema Dosyalarını Yenileme Yaptım Fakat Düzelmedi ?? Yedek'tede Sorun Yok..
En son sivasli_14 tarafından 17.03.2014, 23:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bende'De VarBiraz Diyorsan Biz Burdayiz..

Forum - VaRBiraZ.Net
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Re: Server Taşıma Ve Tema Bozulma (Css)

Mesaj gönderen ESQARE »

Tarayıcılarınızın önbelleğini temizleyin, Firefox ve Safari'nin.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Hocam Onu Kaçkez Yaptım Ve Ayrıca Başka Pclerden De Girdim Sonuç Aynı..Sizde Nasıl Gözüküyor ??

Forum - VaRBiraZ.Net
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Kod: Tümünü seç

<link href="http://www.varbiraz.net/\/style.php?id=1&lang=tr&sid=28f63f95fbd2f2d65df4aca4e6424198" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
style.php den önce ters ve düz olmak üzere iki tane slaş var. En son bunla ilgili ne değişiklik yaptınız?

Doğrusu böyle olmalı kodlarda:

<link href="http://www.varbiraz.net/style.php?id=1&lang=tr&sid=28f63f95fbd2f2d65df4aca4e6424198" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
Resim

Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Yönetim Kontrol Paneli'ne girip sol alt menüde Sunucu Konfigrasyonu menüsünden Sunucu Ayarları ekranına gelin ve Domain Adı kısmının şu şekilde olduğuna emin olun:

www.varbiraz.net 
Resim

SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

ESQARE yazdı:Yönetim Kontrol Paneli'ne girip sol alt menüde Sunucu Konfigrasyonu menüsünden Sunucu Ayarları ekranına gelin ve Domain Adı kısmının şu şekilde olduğuna emin olun:

www.varbiraz.net 
Şu kısmı inceledikten sonra bi sonuca varamazsanız eğer, ESQARE'nin bir önceki mesajda bahsetmiş oldu kısım;
overall_header.html'yi açın ve bunu bulun:

<link href="{T_STYLESHEET_LINK}" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
bununla değiştirin:

<link href="http://www.varbiraz.net/style.php?id=1&lang=tr" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

ESQARE yazdı:

<link href="http://www.varbiraz.net/\/style.php?id=1&lang=tr&sid=28f63f95fbd2f2d65df4aca4e6424198" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
style.php den önce ters ve düz olmak üzere iki tane slaş var. En son bunla ilgili ne değişiklik yaptınız?

Doğrusu böyle olmalı kodlarda:

<link href="http://www.varbiraz.net/style.php?id=1&lang=tr&sid=28f63f95fbd2f2d65df4aca4e6424198" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
Hocam Onu Seo Mod'u Kurduktan Sonra Çıktı.Çözemedim Nerden Kaynaklanıyor Diye..

Sadece Orda Değil Slaşlar Misal http://www.varbiraz.net///ucp.php , http://www.varbiraz.net///search.php,ht ... erlist.php Buradada Var.. ??

Verdiğin Kodları Bulamadım Hangi Dosya İçerisinde ??
ESQARE yazdı:Yönetim Kontrol Paneli'ne girip sol alt menüde Sunucu Konfigrasyonu menüsünden Sunucu Ayarları ekranına gelin ve Domain Adı kısmının şu şekilde olduğuna emin olun:

www.varbiraz.net 
Bunda Sıkıntı Yok Ağabey..

Forum - VaRBiraZ.Net
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

SüKûT yazdı:

www.varbiraz.net 
Şu kısmı inceledikten sonra bi sonuca varamazsanız eğer, ESQARE'nin bir önceki mesajda bahsetmiş oldu kısım;
overall_header.html'yi açın ve bunu bulun:

<link href="{T_STYLESHEET_LINK}" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
bununla değiştirin:

<link href="http://www.varbiraz.net/style.php?id=1&lang=tr" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen, projection" />
Eyvallah Gardaş Sağolasın Sorun Demekki Bundan Kaynaklanıyrmuş.. Ve Ayrıyeten ESQARE Admin'imize Teşekkürler...

Forum - VaRBiraZ.Net
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [Çözüldü] Server Taşıma Ve Tema Bozulma (Css)

Mesaj gönderen SüKûT »

aynı problem sitenizde kayıt ol butonuna tıklayınca da baş gösteriyor.
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kullanıcı avatarı
sivasli_14
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Gardaş Bende Anlayamadım.Fakat Seo'dan Sonra Oldu Diyebilirim..

.htaccess Dosyasında Da Aynı Şekil Slaşlar Taksimler Var Anlamadım ??

Forum - VaRBiraZ.Net
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SüKûT »

problem oradan kaynaklanıyor olabilir o zaman yedeğini aldıktan sonra .htaccess dosyasındaki o fazladan olan slaşları felan bi silin bakalım sonuç ne olacak
Kilitli

“3.0.x Stil Sorunları & Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir