[MOD]Türkiye Süper Lig

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
alemdar007
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen alemdar007 »

paylaşım için teşekkürler...
bca_ksk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bca_ksk »

kurdum sorunsuz çalışıyor hatta kendim ankaraspor yerine karşıyaka' yı monte ettim :D teşekkür ederim... Örnek görünümü:
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
Kullanıcı avatarı
rcpsng
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen rcpsng »

arkadaşlar ben sql den tabloyu ekliyorum ancak aşağıdaki kodları tanıtamıyorum bu kodlarda hata veriyor.. ancak tabloları girince onu kabul ediyor.. bu gifleri sqldan nasıl tanıtabilirim.. sqldan tanıtamadığım için yönetim panelinden gifleri giremiyorum sql hatası veriyor.

INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Ankaraspor', 'ankara.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Ankaragücü', 'ankaragucu.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Antalyaspor', 'antalya.jpg');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Beşiktaş', 'bjk.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Bursaspor', 'bursa.jpg');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Ç.Rizespor', 'rize.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Denizlispor', 'denizli.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Erciyespor', 'erciyes.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Fenerbahçe', 'fb.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Galatasaray', 'gs.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Gaziantepspor', 'antep.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Gençlerbirliği', 'gencler.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Kayserispor', 'kayseri.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Konyaspor', 'konya.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Sakaryaspor', 'sakarya.jpg');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Sivasspor', 'sivas.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','Trabzonspor', 'trb.gif');
INSERT INTO phpbb_takimlar (takim_id, takim_name, takim_image) VALUES ('','V. Manisa', 'manisa.gif');
Kullanıcı avatarı
megaplatform
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen megaplatform »

siteni kurarken tablo yapısını farklı olarak kurmuş olabilirsin yani phpbb_ değilde farklı bir tablo yapısı kullanılmıştır belki
Cenqawer
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD]Türkiye Süper Lig

Mesaj gönderen Cenqawer »

Hic bir sayfada sorun yok ancak Profil Düzenleme sayfasina girildiginde

"Couldn't obtain takim information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'frmpower.TAKIM_TABLE' doesn't exist

SELECT * FROM TAKIM_TABLE ORDER BY takim_id

Line : 964
File : usercp_register.php"

diyor :) SQL yapildigi halde :) icinde bir kac sorgu eksik mi? :o

+ Paneldende girmek istedigimde

"Couldn't obtain takimlar data

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'frmpower.TAKIM_TABLE' doesn't exist

SELECT * FROM TAKIM_TABLE ORDER BY takim_name ASC

Line : 324
File : admin_takimlar.php"

hatasini veriyor. Profil Görüntüleme , Konu Görüntüleme de sorun yok :) Yardim edebilecek?
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] ve 2 misafir