[mod] CrackerTracker G5 - v5.0.6 [14.Mart.2008 güncellendi]

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.

CrackerTracker G5 - v5.0.3 modunu beğendiniz mi ?

evet
52
78%
hayır
15
22%

Toplam oy: 67

asi_romser
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Merhaba Arkadashlar

Mesaj gönderen asi_romser »

pRof yazdı:MatrixNeo'nun phpBB+vB premodunda CrackerTracker 4.1.7 kurulu, bunu son sürüme yükseltmek için ne yapacağız?

Merhaba Arkadashlar Ben Phpbvb Kullanıyorum Ve Üstünde cracker_tracker 4.1.7 geldi Bana 4.1.7 den 5.0.3'e nasıl geçiş yapacağımı söyliyebilir misiniz yada Ben Baştan Kurayım Tamammen Nasıl Kaldırabilirim Bunu Yada Değişecek olan kodları biliyorsanız ben yaPaRıM.şimdiden teşekkürler
spider58
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen spider58 »

çalıştı :D :D :D :D :D :D

harikasınız. baya uğraştırdı ama. :lol:
Kullanıcı avatarı
RAUVAS
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen RAUVAS »

Kod: Tümünü seç

CBACK CrackerTracker could not perform file operations.

Please ensure, that you have setted CHMOD777 to all required files as shown in the install file of this MOD and ensure you really have a PHP Interpreter Version >= 4.3.9 installed! 
Forumda Değişiklik yapamıyorum bu hatayı veriyor "CHMOD777" nasıl yapılır bilen varmı?
furkan_87
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

merhaba

Mesaj gönderen furkan_87 »

SELAM ARKADASLAR NASILSINIZ GUVENLIGI KURUNCA BU HATAYI VERIYOR SITE ACMIYOR.ACIL YARDIM SITE KAPALI SUANDA:Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING................................/public_html/includes/auth.php on line 49

TESEKKURLER
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: merhaba

Mesaj gönderen cupra »

furkan_87 yazdı:SELAM ARKADASLAR NASILSINIZ GUVENLIGI KURUNCA BU HATAYI VERIYOR SITE ACMIYOR.ACIL YARDIM SITE KAPALI SUANDA:Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING................................/public_html/includes/auth.php on line 49

TESEKKURLER
auth.php dosyasını açıp 49 satırı kontrol edin.
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Merhaba Arkadashlar

Mesaj gönderen cupra »

asi_romser yazdı:
pRof yazdı:MatrixNeo'nun phpBB+vB premodunda CrackerTracker 4.1.7 kurulu, bunu son sürüme yükseltmek için ne yapacağız?

Merhaba Arkadashlar Ben Phpbvb Kullanıyorum Ve Üstünde cracker_tracker 4.1.7 geldi Bana 4.1.7 den 5.0.3'e nasıl geçiş yapacağımı söyliyebilir misiniz yada Ben Baştan Kurayım Tamammen Nasıl Kaldırabilirim Bunu Yada Değişecek olan kodları biliyorsanız ben yaPaRıM.şimdiden teşekkürler
sanırım ctracker ı tamamen kaldırıp 0'dan yükleme yapıyorduk. son versiyonu indirip upgrade seçeneklerini okuyunuz.
Kullanıcı avatarı
kelkirpi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: merhaba

Mesaj gönderen kelkirpi »

furkan_87 yazdı:SELAM ARKADASLAR NASILSINIZ GUVENLIGI KURUNCA BU HATAYI VERIYOR SITE ACMIYOR.ACIL YARDIM SITE KAPALI SUANDA:Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING................................/public_html/includes/auth.php on line 49

TESEKKURLER
auth.php'yi açıp, ?>'dan sonraki boş satırları silin, sonra başka bir dosyada daha aynı hatayı verebilir, ona da aynı işlemi uygulayacaksınız. Boş satırlara karşı bu tip bi hata veriyor..
Kullanıcı avatarı
Pendikli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pendikli »

Şu Modu Sıfırdan Yamasız Bir ŞEkilde Verecek Yokmu? Siteyi Göçerttik Sayenizde :D
bca_ksk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen bca_ksk »

merhabalar...
ilk mesajda verilmiş olan dosyayı indirdim ve bi sorunla karşılaşmadan hatasız da gerekenleri yaptım...
fakat indirdiğim dosyada sql sorgusu yoktu install.txt dosyasında ilginç geldi...yok mu sql si kesin vardır ancak nerde yoktu??? bi ark.ım buldu sanırım sql sorgusunu yaptı ancak sitede

Fatal error: Call to undefined function: auth() in /home/rahatdur/public_html/index.php on line 264
sorunu var...napabilirim...tüm gerekenleri yaptım... :S
yardım ederseniz acil çok sevinirim...
burak434
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen burak434 »

ctracker/logfiles klasörü içerisinde logfile_debug_mode.txt isimli yeni bir dosya daha göreceksiniz, bu dosyayıda ilgili yere gönderin! Ve bu dosyanın CHMOD ayarını 777 olarak ayarlayın!

demissiniz ilgili yer neresi oluyor?
Kullanıcı avatarı
kelkirpi
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kelkirpi »

burak434 yazdı:ctracker/logfiles klasörü içerisinde logfile_debug_mode.txt isimli yeni bir dosya daha göreceksiniz, bu dosyayıda ilgili yere gönderin! Ve bu dosyanın CHMOD ayarını 777 olarak ayarlayın!

demissiniz ilgili yer neresi oluyor?
Alıntı tam değil sanırım ama cümlenin gidişatına göre yorum yapayım.

ilgili yer; forum ana dizinindeki ctracker klasörü içindeki logfiles klasörüdür.
otuzkilo
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen otuzkilo »

Arkadaşlar bu modu kurdum.. Tıkır tıkır çalışıyor. Şükür ki hiçbir sorunla karşılaşmadım.
İki şey sormak istiyorum:

1- Bundan sonra yapacağımız ekstra birşey var mı yoksa program orijinal haliyle zaten pek saldırı almayacak bir forumun ihtiacını karşılar mı?

2- Programın Bakım ve Testler menüsünde herşey TAMAM..
Sadece şu iki satırda kırmızı var ve UYARI diyor.

PHP Sürümü (Web sitesini ziyaret et)--------- 4.3.11------- 4.4.6-- UYARI
PHP SAFE MODE------------------------------- KAPALI------- AÇIK-- UYARI

PHP sürümüm eski mi demek bu?
Bir de PHP Safe Mod nedir ve açmak gerekir mi? Gerekirse nereden açılır?

Modu hazırlayan, Türkçeleştiren ve buradan yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Elinize sağlık.
Kullanıcı avatarı
PessimiStyle
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen PessimiStyle »

Template->make_filename(): Error - file ctracker/acp/acp_header.tpl does not exist

arkadaşlar acp_header.tpl yi bulamadım diyo ama zipli dosyadan çıkan klasörde böyle bir dosya yok zaten. olmayan dosyayı nasıl ftp ye atayım. acp_header.php ver tpl yok. ne yapmalıyım?

Edit: Ben bugün çok dalgınım ya :roll: özür dilerim burnumun dibindeki dosyayı görememişim.
Kullanıcı avatarı
PessimiStyle
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen PessimiStyle »

Arkadaşlar bu mod iyi güzelde. Site üzerinden hiçbir değişiklik yapmama izin vermiyor. Herşeyi saldırı olarak görüyor bu program. Bunun bi ayarı felan yokmu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu sorun herkeste var ama cevabı yok malesef. :roll:
82lark
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen 82lark »

Parse error: parse error, unexpected '}' in /usr/hosts/................................../httpdocs/includes/template.php(127) : eval()'d code on line 226

template de böyle birşey veriyor ancak template nerenin içinde kullanılıyor?
install.txt de bu php dosyasını degıstırmemızı ıstemıyor oynamadım. hata sebebı hangı dosya olabılır?
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] ve 5 misafir