[MOD] Photo Album / Albüm Mod v2.0.54

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.

Albüm Mod modunu beğendiniz mi ?

evet
9
69%
hayır
4
31%

Toplam oy: 13

Kullanıcı avatarı
strahd
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen strahd »

kodlara bakmadım ama veri tabanı güncelleştirme istiyor ise sen bunu yapmamışsın çünkü istenen tablo veri tabanında yok diyor hata.
Kullanıcı avatarı
dj_akman
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dj_akman »

http://www.phpbbhacks.com/download/5028

burdaki bilgilere göre destekliği sürüm 2.0.19
Shev@
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Shev@ »

bu modda yüklenene resimleri phpbb dizinindeki kendi klasorunde tutuyor...acaba bunu baska bi hosttaki herhangi bi klasorde depolanacak sekilde düzenleyebilirmiyiz ?? tşkler...
FreaK
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen FreaK »

arkadaşlar bunu foruma include etmeden direk kurmanın bi yolu varmı mesela ben http://www.domainim.com/album şekinde direk kurmak istiyorum yapamazmıyız?
Kullanıcı avatarı
serik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen serik »

Ön izleme modunda resimler berbat görünüyor, tıklanıp resim popupta açılınca normal görünüyor. Ön izlemede neden resim siyah beyaza yakın ve berbat görünüyor?
Saygılarımla.
supermoto
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen supermoto »

Selam
Benim sorum biraz enteresan. daha dün ilk kez phpbb formu kurdum ardından sorunsuz bi şekilde güvenlik modlarını kurdum ancak album kurduktan sonra sorunlar yaşamaya başladım.

Album de sql sorguladıktan sonra başarılı tamamlandı ve sonra gerekli değişiklikleri yaptım. Hatalar almaya başlayınca Prefix imin phpbb2_ olduğunu sonradan farkettim ve tekrar prefixleri değiştirerek sql sorgusu çektim bu sefer düzeldi albümü görebiliyordum ancak sorun bitmedi tabi
Albüm resminin yanında Albüm yazısı yazmıyordu. ikinci olarak albüme giriş yaptığımda

Kod: Tümünü seç

Could not query recent pics information

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 10

SELECT p.pic_id, p.pic_title, p.pic_desc, p.pic_user_id, p.pic_user_ip, p.pic_username, p.pic_time, p.pic_cat_id, p.pic_view_count, u.user_id, u.username, r.rate_pic_id, AVG(r.rate_point) AS rating, COUNT(DISTINCT c.comment_id) AS comments FROM phpbb2_album AS p LEFT JOIN phpbb2_users AS u ON p.pic_user_id = u.user_id LEFT JOIN phpbb2_album_cat AS ct ON p.pic_cat_id = ct.cat_id LEFT JOIN phpbb2_album_rate AS r ON p.pic_id = r.rate_pic_id LEFT JOIN phpbb2_album_comment AS c ON p.pic_id = c.comment_pic_id WHERE p.pic_cat_id IN (1) AND ( p.pic_approval = 1 OR ct.cat_approval = 0 ) GROUP BY p.pic_id ORDER BY p.pic_time DESC LIMIT 

Line : 259
File : album.php
uyarısını alıyorum. Yardımcı olabilecek ve fikri olan var mı acaba?

Burak

http://www.supermoto-tr.com/forum
Kullanıcı avatarı
cupra
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cupra »

2.0.54 versiyonuna güncellenmiştir.. dil dosyaları uyumludur..
dangerousyavuz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dangerousyavuz »

ARKADAŞLAR TMM SORUNU ÇÖZDÜM SCRİPTS/album_mysql.sql DOSYASININ İÇİNDEKİ SORGUYU ELLE YAPTIM. Diğer arkadaşlar da bu yöntemi kullanabilirler.

Arkadaşlar album_db_install.php ye girdiğimde şu hatayı alıyorum??
sql sorgusunu yapmanın başka bir yolu var mı elle yapıyoduk bi yöntem var dı??

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'burda sitemin mysql kullanıcı adı yazıyor' (Using password: NO) in /home/grafittifunclub/public_html/forumlar/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/grafittifunclub/public_html/forumlar/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/grafittifunclub/public_html/forumlar/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

access denied diyor ama doğru mysql kullanıcı adım config.php de
Graffiti Fun Club http://gfclub.tr.cx
Graffiti Fun Club Forumları açılmıştır. ÇAlışmalar dewam ediyor......
dangerousyavuz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen dangerousyavuz »

DÜZENE BASIYIM DERKEN ALINTI YA BASMIŞIM KUSURA BAKMAYIN Bİ MOD. ARKADAŞ SİLER
dangerousyavuz yazdı:ARKADAŞLAR TMM SORUNU ÇÖZDÜM SCRİPTS/album_mysql.sql DOSYASININ İÇİNDEKİ SORGUYU ELLE YAPTIM. Diğer arkadaşlar da bu yöntemi kullanabilirler.ÇOK GÜZEL Bİ MOD TEŞEKKÜRLER

Arkadaşlar album_db_install.php ye girdiğimde şu hatayı alıyorum??
sql sorgusunu yapmanın başka bir yolu var mı elle yapıyoduk bi yöntem var dı??

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'burda sitemin mysql kullanıcı adı yazıyor' (Using password: NO) in /home/grafittifunclub/public_html/forumlar/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/grafittifunclub/public_html/forumlar/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/grafittifunclub/public_html/forumlar/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

access denied diyor ama doğru mysql kullanıcı adım config.php de
Graffiti Fun Club http://gfclub.tr.cx
Graffiti Fun Club Forumları açılmıştır. ÇAlışmalar dewam ediyor......
kafkas290
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] Photo Album / Albüm Mod v2.0.54

Mesaj gönderen kafkas290 »

edit
Kullanıcı avatarı
Pendikli
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Pendikli »

Şu Kodu Sıfırdan Hatasız Bir Şekilde Ekleyebilirmisiniz.Kafamız Karıştı.Yapılan Açıklamalarda Yetersiz Kalıyor.
evreka
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen evreka »

Arkadaşlar host umda yeterince yer yok. Fotoğrafları imageshack a yada benzeri bir siteye upload edip album modda kullanmanın bir yolu yokmu???
Kalorifer
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Kalorifer »

gerçekten süper bir mod. forumuma hareket geldi sayenizde. teşekkürler.
kampucity
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kampucity »

süper kusursuz çalışıyor ama bi sorum var genel resimleri yani son atılan resimleri gösteren yeri ana sayfadada nasıl gösteririz
Kullanıcı avatarı
semih016
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [MOD] Photo Album / Albüm Mod v2.0.54

Mesaj gönderen semih016 »

arkadaşlar ben bu modu kurdum fakat ben portal ana sayfamdada son 3 resmi göstermek istiyorum. son resmi gösterme modunu buldum ama son 3 resim nasıl olucak?
Hep destek tam destek..
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir