Advanced BBCode Box v5.1.0 [Güncellendi]

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
ABDÜLHEY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Advanced BBCode Box v5.1.0 [Güncellendi]

Mesaj gönderen ABDÜLHEY »

Abi baştan sona okudum ve kurdum hiç bir hata vermedi. Ekleyenden Allah razı olsun. Ama bunu türkçe yapma şansımız yok mu ? Please enter page url sonra Error: You didn't write the Email Address
Web Page ne bileyim hiç iyi değil. Sitemdeki tek ingilizce bu oluyor. Nasıl bunları türkçe ye çevirebilirz. Yardım lütfen
KULA BELA GELMEZ HAKK YAZMADIKÇA,
HAKK BELA YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...
---------------------------------------
http://www.bakivakfi.com
---------------------------------------
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

ABDÜLHEY yazdı:Abi baştan sona okudum ve kurdum hiç bir hata vermedi. Ekleyenden Allah razı olsun. Ama bunu türkçe yapma şansımız yok mu ? Please enter page url sonra Error: You didn't write the Email Address
Web Page ne bileyim hiç iyi değil. Sitemdeki tek ingilizce bu oluyor. Nasıl bunları türkçe ye çevirebilirz. Yardım lütfen
Buyur Kardeş Dosya Ekte... :wink:

:arrow: Advanced BBCode Box v5.1.0 [Türkçe Yama] [VSaBaH]

Kod: Tümünü seç

YAPIMCI
Advanced BBCode Box v5.1.0 Türkçeleştirilmesi Volkan Sabah tarafından gerçekleştirilmiştir...

Kolay Gelsin...

VSaBaH [www.kostebekforum.com] [vsabah@gmail.com]
KOLAY GELSİN...!
Dosya ekleri
Advanced BBCode Box v5.1.0 [Türkçe Yama] [VSaBaH].zip
Advanced BBCode Box v5.1.0 [Türkçe Yama] [VSaBaH]
(9.31 KiB) 420 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar ilk sayfalarda tartıştığımız Renk, Resim ve Yazı tiplerinin yerleşim sorunu Firofox'da da var...

Ne yapabiliriz hiç bilmiyorum. Kullanımını çok zorlaştırıyor maalesef :(
SoLDieR
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen SoLDieR »

Arkadaşlar acemiliğime verin ama bu kodu nasıl kuracağımızı baştan ve güncellenmiş dosyalarla kıza bi özet yapabilirmisiniz...

Benim sitede ilk hali var şu ana kadar hiç değişiklik yapmadım modlarda ve bu mod çok iyi video falan eklenebiliyor...bi yardımcı olursanız bende kurayım bu modu...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

SoLDieR yazdı:Arkadaşlar acemiliğime verin ama bu kodu nasıl kuracağımızı baştan ve güncellenmiş dosyalarla kıza bi özet yapabilirmisiniz...

Benim sitede ilk hali var şu ana kadar hiç değişiklik yapmadım modlarda ve bu mod çok iyi video falan eklenebiliyor...bi yardımcı olursanız bende kurayım bu modu...
Arkadaşım üstte tarafımdan hazırlana Türkçe Yama dosyası içindeki iki dosyayı kendi hostuna atarsan sorunları çözülmüş ve Türkçeleştirilmiş bir Advanced BBCode Box moduna sahip olmuş olursun :wink:

Her ihtimale karşı yedek almanı öneririm...
architectmurat
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen architectmurat »

bu modu kurdum sorunsuz çalışıyor diyebilmeyi çok isterdim, bi sorunum var :D Mesaj oluştururken, konu başlığı kısmına karakter sayısı limiti koyuyor.. oysa ki ben bu limiti 250 olarak değiştirmiştim simple bbcode da.. konu başlığı kısmına yazdığım harf sayısı yine 250 yi buluyor ama, mesaja eklerken 60. harften sonrasını otomatik silerek konuyu açıyor.. nedeni ne olabilir acaba hocam? yardımcı olurmusunuz ? Tabi üstünden 2 sene geçmiş olmasına rağmen ;) (işim dolayısı ile sık sık giremiyorum, cevap verdiğinizde pm atarsanız sevinirim..) Şimdiden teşekkürler..
HaYLaZ35
Kayıtlı Kullanıcı

Yardım lütfen acill

Mesaj gönderen HaYLaZ35 »

ARKADASLAR KENDIME FORUM SITESI KURDUM AMA BBCODE BOX KURMAYI BILMEDIGIMDEN YARDIMINIZ GEREKIYOR 3 GUNDEN BERI KONU ACMADIGIM FORUM KALMADI KIMSEDEN YARDIM ALAMADIM LUTTFEN YARDIMCI OLUN
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen dlxattack »

Arkadaşım ne var bu modu kurmakta anlamadım çok basit herhalde yenisin yeniysen mod kurulum makalesini okumanı tavsiyede ederim mod kurmayı bilen bu moduda kurar mod kurulum makalesini buradan oku viewtopic.php?f=30&t=108 ;)
En son dlxattack tarafından 25.04.2008, 20:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

pardon arkadaşlar iki kere gitti silme oluduğu için silemedim tekrardan özür dilerim :wink:
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
HaYLaZ35
Kayıtlı Kullanıcı

Tesekkur Ederim Bi Sorunumuz Daha vAR ??

Cok Tesk Ederim Arkadasım Fakat Kurunca Su Problem Meydana Geldı Mesaj Panosu bannerın yanına geldi onu nasıl duzeklticez ? :( :( :(
HaYLaZ35
Kayıtlı Kullanıcı

slm

ARKADAŞLAR BEN BBCODE BOX KURDUM FAKAT BANNERIN YANINDA CIKIYOR NEDEN OLABİLİR ACİL YARDIM LÜTFEN :(
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

arkadasım nasıl yana geldı profılene web siteni yazarsan bakalıkm sorun ne nasıl yana gelcekkı ama bbcodebox mdounda index_bodyde overal headrede fılan edıtleme yok nasıl becerdın :D profilne siteni koyda bakalım bi sorun nedir ;)
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kramp34
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kramp34 »

arkadaşlar söyle bir hata var mods/ klasorunu attıgımda Service Unavailable hatası veriyor :S ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
Kramp34
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Kramp34 »

tmmdır arkadaslar duzeldi sorunum sağolun güzel bir eklenti :)
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

Ya sürekli hatalar görüyorum. Kullanan var mı? Güvenemedikçe forumuma eklemiyorum çünkü :roll:
blogcu
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir