[MOD] Point System v2.1.1 / Puan Sistemi (Türkçe)

[url=http://www.phpbbturkey.com/mods.html:34cnv4ga]phpBB 2.0.x MOD Veritabanımızda[/url:34cnv4ga] yayınlanan ve tarafınızca eklenen tüm yeni phpBB 2.0.x sürümleri için MODların duyuruları buradan yapılmaktadır. MODlar hakkında ihtiyacınız olan desteği lütfen [b:34cnv4ga]2.0.x MOD Destek[/b:34cnv4ga] forumuna başlık açarak sorunuz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen VSaBaH »

muradi yazdı:
VSaBaH yazdı:Özür dilerim linki yanlış koymuşum link şimdi düzeltildi...Kolay Gelsin.. :)

Türkçe Dil Dosyalari Yama
arkadaşım korkarım yine yanlış yapmışsın veya link uçmuş bakarsan sevinirim :wink:
Kardeş üçüncü yükleyişim.. Valla koyduğum gidiyor.. Ama 1. sayfaya bakarsan üç farklı yerden yükledim bu kez kaybolma olasılığı sıfır artık.. :D
Router
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Router »

bu mod hakkında bir sorum olacaktı.. Bu moddaki özellikleri puan verme bağış yapma vs admin ve diğer site yetkililerine kapatabilir miyiz ? böyle bir özellik yada eklenti var mı ?
fiko273
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fiko273 »

ben bunu kurdumda

Kod: Tümünü seç

Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'u.user_points' in 'field list'

SELECT u.username, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile,u.user_points, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb_posts p, phpbb_users u, phpbb_posts_text pt WHERE p.topic_id = 2 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time ASC LIMIT 0, 15

Line : 399
File : viewtopic.php

şu şekilde bi hata çıktı.
sql sorgulaması yapılacak galiba bende mod kurmayı yeni öğrendim 3-4 gün oldu.
bunu kurdumda bu modda sql sorgusunu nerede alacağız veya elinde bu modun sql sorgusu olan varsa yollayabilirmi.[/quote]

edit

tamamdır buldum.
bilmeyenler için söyleyeyim.

root un içerisindeki mod_install.php yi çalıştırırsak oluyor.
riza2280
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen riza2280 »

nasıl avatarın alta alırım
Dosya ekleri
adsız12.JPG
adsız12.JPG (10.14 KiB) 4150 kere görüntülendi
riza2280
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

kuran kimse yokmu yada yardım edecek
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

sorun yer ise .tpl dosyasına bak düzenleme yaptığın. alta kaydıra kaydıra deneme yanılma yoluyla bulursun.
Router
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Router »

Kod: Tümünü seç

Aç:viewtopic_body.tpl
bul:{postrow.POSTER_FROM}<br/>
sonra ekle{postrow.POINTS}{postrow.DONATE_POINTS}<br/>
-----------------

kimin puan verdiğini gösteren *.php dosyası yok galiba verilen eklenti panelinde local de test ettiğimde farklı bir *.php dosyası cağırdı olmayınca da hata verdi.. ***_to_me.php diye bir dosya idi tam hatırlayamıyorum..
riza2280
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

nasıl altta alırım
Kullanıcı avatarı
Mirach
Destek Ekibi Lideri
Destek Ekibi Lideri

Mesaj gönderen Mirach »

riza2280 yazdı:nasıl altta alırım
alt derken ? neyin altına ?
Profilinde phpBB forumunun adresini girmemiş üyelere ve kurallara aykırı şekilde açılmış başlıklara destek verilmez.
Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
PessimiStyle
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen PessimiStyle »

arkadaşlar ben 2.0.22 kulanıyorum ve easymod yüklü. sizin verdiğiniz bu rar içindeki klasörün neresini /admin/mods klasörünün içine atıcam. Klasörü rar dosyasından çıkardığım şekilde atınca olmadı. Admin kontrol panelinde kurulacak modu göremedim. Bide atıcam dosyalarda sürümle ilgili bir değişiklik yapıcakmıyım? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden tşk.
fyagiz
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fyagiz »

vay bende bu modu arıyordum teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
PessimiStyle
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

PessimiStyle yazdı:arkadaşlar ben 2.0.22 kulanıyorum ve easymod yüklü. sizin verdiğiniz bu rar içindeki klasörün neresini /admin/mods klasörünün içine atıcam. Klasörü rar dosyasından çıkardığım şekilde atınca olmadı. Admin kontrol panelinde kurulacak modu göremedim. Bide atıcam dosyalarda sürümle ilgili bir değişiklik yapıcakmıyım? yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden tşk.
Ya bu soruna hala cevap bekliyorum arkadaşlar :?:
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

arkadaşım phpbb de moıd kurulumu dosya atmakla olmuyor, yani sadece ondan ibaret değil, indirdiğin modun içinde install.txt die bir dosya olur genelde orada hangi dosyalarda ne gibi değişiklikler yapacağın yazar. ama önce bir mod kurulum makalesini oku bence.
Kullanıcı avatarı
PessimiStyle
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Okudum makaleyi ama zor geldiği için easymodu kurdum. Bu mod easymodla kurulabiliyor. install dosyasında öyle yazıyor ama bu modun hangi kısmını ftp de tam olarak nereye atacağımı anlayamadım. rar dan çıkan kalasörü direk forum/admin/mods klasörüne attım ama easymod görmedi. Ne yapabilirim? tşk.
Kullanıcı avatarı
PessimiStyle
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

PessimiStyle yazdı:Okudum makaleyi ama zor geldiği için easymodu kurdum. Bu mod easymodla kurulabiliyor. install dosyasında öyle yazıyor ama bu modun hangi kısmını ftp de tam olarak nereye atacağımı anlayamadım. rar dan çıkan kalasörü direk forum/admin/mods klasörüne attım ama easymod görmedi. Ne yapabilirim? tşk.
arkadaşlar lütfen bir fikir verin yaa :(
Kilitli

“2.0.x MOD Duyuruları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir