Facebook tema = ?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Facebook tema = ?

Mesaj gönderen aligünel »

Merhaba hocalarım ve kardeşlerim sizlerde bir teme rica edebilirmiyim tema yapımcıları acaba FACEBOOK tarzı bir tema geliştirebilinirmi şuradaki örnekteki gibi.

örnek:?

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1326865

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

fx10
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Facebook tema = ?

Mesaj gönderen fx10 »

bulabıldınızmı pekı bundan yada yaptırabıldınızmı
SüKûT
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Facebook tema = ?

Mesaj gönderen SüKûT »

2 yıl önceydi sanırım facebook giriş alanı kısmını kodlamıştım problemsiz çalışıyodu kayıt alanı kısmınıda biraz problemli olmakla birlikte onuda sonradan tamamlamıştım sanırım uzun zaman geçtiği için hatırlamıyorum. Yedek dosyalarım arasında duruyor olabilir bi ihtimal.

Not: Tema değil sadece giriş kısmı şurası yani,
imzanın kural dışıdır, lütfen kurallarımızı okuyarak imzanızı güncelleyiniz. (yönetim)
Kilitli

“3.0.x Stil İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir