Uygun Bir Tema Tavsiye Edebilir Misiniz?

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
taha_96
Kayıtlı Kullanıcı

Uygun Bir Tema Tavsiye Edebilir Misiniz?

Mesaj gönderen taha_96 »

Merhaba arkadaşlar

Benim bir ricam olacak.Gördüğüm onca temadan sonra karar veremedim.Sizin önereceğiniz güzel bir tema var mıdır?

Yalnız sitem tahmin edebileceğiniz gibi forum ama paylaşım forumu olacak.
Sadete gelelim.Asıl ve en önemli iki isteğim
1)Ziyaretçilerin forumda rahatlıkla gezinebilmesini ve içlerinin kararmamasını istiyorum.Yani böyle gothic site temaları gibi kara temalar olur ya onları tavsiye etmezseniz iyi olur.Hani yaz geldi ya biraz cıvıllık katalım dedik arkadaşımla :D

2)Kuracağım Eklentilerle( MOD ) lar ile uyum sağlayabilirse iyi olur.

Dipnot:Bazı arkadaşlar bu olaya ''Armut piş ağzıma düş'' diyebilir fakat gerçekten çok kararsız kaldım 1-2 tema denedim onlar da kötüymüş.Yardımınıza İhtiyacım Var...

Şimdiden Teşekkürler
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Uygun Bir Tema Tavsiye Edebilir Misiniz?

Mesaj gönderen satcell »

taha_96
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen taha_96 »

Kardeş zaten ben buradan bakıp ta karar veremedim.Senin sunduğum 2 kritere göre önerebileceğin var mı?
RealKiss
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss »

Kardes bence hic ugrasma.. Orjinal temalardan şaşmayacaksın.. Phpbb.com a gir ordan onaylanmış temalardan kullan.. Prosilver filan kullan kendin editle düzenle.. Hiç modda problem cıkmaz..
taha_96
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen taha_96 »

Kardeş hazır alsam daha iyi pek uğraşacak zamanım olamayabilir en azından işimi kısa tutarım ;)

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Önerileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

taha_96 yazdı:Kardeş zaten ben buradan bakıp ta karar veremedim.Senin sunduğum 2 kritere göre önerebileceğin var mı?
BU LİNKTEKİ TEMA
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Satcell o tema daha yapım aşamasında %60'ı tamamlanmış. Tamamlanırsa phpBB'nin en güzel temalarından olacak sanırım.
Tavsiye edebileceğim temalar:
http://demo.phpbb3styles.net/Digital
http://www.awesomestyles.com/phpbb3-styles/demo/ace (arkaplandaki mavi resmi değiştirip kullanabilirsin)
http://www.awesomestyles.com/phpbb3-styles/demo/static
http://www.awesomestyles.com/phpbb3-sty ... o/blue-ice
taha_96
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen taha_96 »

Evrek4 çok sağol Aceyi kullancam biraz.Bir de o Satcellin verdiği tema ne zaman tamamlancak? Neresi tamamlanmamışki?
Kilitli

“3.0.x Stil İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir