Cartoon Network benzeri tema isteği

phpBB 3.0.x sürümleri için yapılmasını istediğiniz veya arayıpta bulamadığınız Temalar.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
keremim25
Kayıtlı Kullanıcı

Cartoon Network benzeri tema isteği

Mesaj gönderen keremim25 »

Merhaba, bir temayı çok beğendim. Yollayacağım linkteki forumu tema yapabilir misiniz? prosilver tabanlı olabilir. Ben araştırdım ama tema yapmayı bulamadım. Birisi buraya tema yapımını yazarsa (prosilver'ı değiştirerek) ben kendim de yapabilirim

:arrow: http://www.cartoonnetworkasia.com/forum/
keremim25
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Cartoon Network benzeri tema isteği

Prosilver Tabanlı'da tema yapma makalesi falan varsa öyle de yapabilirim kendim öyle bir makale varsa verir misiniz linkini ben aradım ama yok
Kullanıcı avatarı
ESQARE
Web Sitesi Yöneticisi
Web Sitesi Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen ESQARE »

Temanın renkleriyle oynamak için css bilgisine ihtiyacınız var. Tema dosyaları içerisinde bulunan *.css uzantılı dosyaları inceleyebilirsiniz.
Resim
phpBB Eklenti Kurulumu | Kurallar | phpBB3 İzinleri | Otel Rehberi

Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
keremim25
Kayıtlı Kullanıcı

Ama burada grafikler de yok mu yani bu temanın aynısını yapmak için gerekli dosyaları falan da eklemem gerekmez mi? Tema yapma makalesi yok mu?
Kullanıcı avatarı
rocksenn
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen rocksenn »

Tema yapmak için css, html bilgisi gerektirir, bunlar tıpkı ingilizce, fransızca öğrenmek gibidir, yani basitçe bir makale ile css, html vs... anlatılamaz bilmeden yapmak ancak sana sunulan hazır uygulamalar aracılığı ile benzer temaları renk grafik vs. bazda değiştirebilirsin

şöyleki;

PHPBB3 Temaları bulununan aşağıdaki bağlantıda sana sunulan temaların önizleme bölünde ColorizeIt diye birşey var orayı kullanarak istediğin temaya yakın bir tema bulabilir ve ColorizeIt ile bunu bir parça olsun değiştirebilirsin, ayrıca grafikler için photoshop gibi resim düzenleme programlarınıda kullanman gerekir.

Sözün özü bu şekilde yapabilirsin...

Adres :arrow: http://www.phpbb3styles.net/db/

Not: Makale ya da öğrenme işi sadece PHPBB3 için değil herhangi bir web yazılımı içinde aynıdır. Bu konuda arama motorlarında css, html, php, asp, java, ajax öğremek, konuları, nedir vs gibi arama yaptığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.
Zamana Güzellik Kat!
keremim25
Kayıtlı Kullanıcı

Dediğinizi deneyeceğim çok teşekkürler :D

Php öğrenmeye başlayacaktım zaten, eğer yapabilirsem css de öğrenirim.

Konu kilitlenebilir
Kilitli

“3.0.x Stil İstekleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir