Kolobok Smiley Pack for phpBB 3.0.2

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kolobok Smiley Pack for phpBB 3.0.2

Mesaj gönderen Evil Ken »

bana göre kesinlikle en iyi smileyler
buyrun afiyet olsun :)
smiley phpbb3.zip
Kolobok Smiley Paketi
(134.35 KiB) 1300 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
chingachgook
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Kolobok Smiley Pack for phpBB 3.0.2

Mesaj gönderen chingachgook »

Eline sağlık kardeş.Birde bişey sormak istiyorum.Ben phpbb 3.0.2 kullanıyorum.Forumun kendi smileylerinin hepsini silip (hoş değiler çünkü)senin verdiğin bu pakettekileri yerine koysam bir problem çıkarmı acaba?Şimdiden teşekkürler.
En son chingachgook tarafından 01.10.2008, 13:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Her türlü program,istek-sorun hattı bu sitede,
http://www.forumincisi.com
ozanca024
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen ozanca024 »

chingachgook

Eğer dosya adları aynıysa sorun çıkmaz . Ama yapmadan önce karşılaştırmanı tavsiye ederim. Gülücük isimli simgeyi yeni paketteki gülücük karşılıyor mu? ...

Önceki paketin yedeğini al belki ileride yardımcı olur.
# OzaNca Bir Dünya - ozanca024 #

OzaNca Teklnoloji Bloğu; http://www.ozanca.tk
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Evil Ken »

yanlış bilgi vermeyelim lütfen alakası yok bunu yüklerken eski smileylerin tümünü sil seçeneği var eğer onu seçersen eskilerin tümünden sorunsuzca kurtulmuş olursun ;)
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir