Buton Düzenleme

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
ReplaX123
Uzaklaştırıldı

Buton Düzenleme

Mesaj gönderen ReplaX123 »

çevrimiçi.gif
çevrimiçi.gif (2.15 KiB) 1055 kere görüntülendi
çevrimdışı.gif
çevrimdışı.gif (2.11 KiB) 1056 kere görüntülendi
Bu REsimlerin Aynılarından Png Olarak olmasını İstiyorum Bide Lee Yerine ST Yazarsa İyi olur Teşekkürler..
Bu kullanıcı kendi web sitesindeki phpbb ve Türkçe çeviri imzalarını sitemizden destek alırken ekleyip, destek aldıktan sonra kendini çok akıllı sanıp sildiği için uzaklaştılırmıştır ve bundan sonra destek verilmeyecektir (phpBB Türkiye yönetimi)
Kullanıcı avatarı
Dn_35
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Buton Düzenleme

Mesaj gönderen Dn_35 »

• SroTurkey & 2008 Designed and Modificated by: www.SroTurkey.net All rights reserved.•
• Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kullanılamaz...•
sitende phpbb.com ve çeviri linklerini kaldırmışsın, daha öncede uyarmıştım ve eklemiştin gene kaldırmışsın.

ne amaçla kaldırıyorsun anlamıyorum ama yaptığın büyük ayıptır ve bu siteden yardım ALAMAZSIN...

KİLİTLİ.
Site Kuralları | Mod Kurulum Makalesi | MODX Formatlı Modların Kurulumu

Lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, kurallarımız gereği özel mesajlara cevap vermiyoruz.
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir