[yanlış yerde siler misiniz?] AEROBLUE

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Levissi
Kayıtlı Kullanıcı

[yanlış yerde siler misiniz?] AEROBLUE

Mesaj gönderen Levissi »

AeroBlue temadaki başlık yazısı foruma yükledikten sonra çerçevenin dışına taşmış aynı şekilde forumun altındaki phpbb künyesi ve YKP giriş linkide sola hizalı olmuş bunu nasıl düzeltebilirim? Ayrıca Forum ana sayfasında 27*28 olan forum resimleri konuya girdikten sonra 17*17 oluyor bunu nereden ayarlayabilirim. Imageset içinde hepsini 27*28 yapmama rağmen düzelmedi acaba default ayarlar hangi dosyadadır.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bende 1 Lira var, sende 1 Lira var.
Ben sana 1 Liramı versem, sen bana 1 Liranı versen,
Sende 1 Lira olur, Bende 1 Lira.

Bende 1 Bilgi Var, sende 1 Bilgi var.
Ben sana 1 Bilgimi versem, sen bana 1 Bilgini versen,
Bende 2 Bilgi olur, Sende 2 Bilgi
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir