Kurban Bayramı İndexi

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Kurban Bayramı İndexi

Mesaj gönderen cagatayozata »

Doğru yeri burası galiba.Yanlış yere açtıysam pardon.

Sitenize ekleyebileceğiniz güzel bir index.

Demo:Tıklayın..
Kurban_Indexi.rar
Kurban Bayramı İndexi
(31.12 KiB) 324 kere indirildi
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Kurban Bayramı İndexi

Mesaj gönderen blogcu forum »

Güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler ;)
blogcu
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

saol cagatayozata,

bende bugün yapmayi düsünüyordumda sen benden erken davranmisin sanirim bende bunu kullanirim :D
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
blogcu forum
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen blogcu forum »

Peki kurulumu nasıl yapıyoruz :roll: sadece dosya içinden çıkan index'deki adresi kendi adresimiz olarak değiştirip ana dizine mi atıyoruz?
blogcu
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

blogcu forum yazdı:Peki kurulumu nasıl yapıyoruz :roll: sadece dosya içinden çıkan index'deki adresi kendi adresimiz olarak değiştirip ana dizine mi atıyoruz?

ana dizine atiyorsunuz daha sonra .htaccess den altakki kodu en üste yerlestiriyorsunuz kirmizi yeri indexin adressini veriyorsunuz...

DirectoryIndex kurbanbayrami.php index.php
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
cagatayozata
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen cagatayozata »

Beğendiğinize sevindim. :D Çalışma bşk bir arkadaşımıza ait :D İnşallah bende yılbaşı için böyle bi şey yapcam :wink:
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir