Button Ekleyemiyorum

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
anakin
Kayıtlı Kullanıcı

Button Ekleyemiyorum

Mesaj gönderen anakin »

www.mimari.org/forum forumumun sitesi

arkadaşlar tek amacım tepeye 3-4 tane menu butonu eklemek böylece sayfanın bütünlüğünü sağlamak . Ancak olmuyor. Günlerdir uğraşıyorum yapamıyorum.

Internette neredeyse demediğim kalmadı. proglass temasını kullanyorum. yani prosilver ile uyumlu olan buttonları yükleyebilmem lazım. fakat yaptıklarımın sonucunda forumumun tepesinde sadece kodlar çıkıyor. button değil .

bu konuda bana yardım etmek isteyecek olan birisi olursa gerçekten çok müteşekkir olurum.

artık hiçolmadı, sayfanın tepesine frame koyucam, menu yerine sabit bir frameden iş yapmaya çalışcam. ki nekadar güzel gözükür oda tartışılır ? :(

aranızda proglass kullanan var mı bu arada ?
Kullanıcı avatarı
Pierce_MVP
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Button Ekleyemiyorum

Mesaj gönderen Pierce_MVP »

Kardeş benim temam subsilver tabanlı olduğu için ona göre anlatabilecem.Umarım olur.

Kod: Tümünü seç

Aç: subsilver\template\menu.html

Bu boş alana bunu koy.

<!-- menu -->	
<div  id="menu">
<ul>
<li id="current"><a href="{U_INDEX}">Home</a></li>
				<li><a href="http://www.styleshout.com/templates/preview/CoolWater1-0/index.html?PHPSESSID=25624dc93ce23c1379f09eb307b8e632">CoolWater</a></li>
				<li><a href="#">Downloads</a></li>
				<li><a href="#">Services</a></li>
				<li><a href="#">Support</a></li>
				<li class="last"><a href="#">About</a></li>		
			</ul>
		</div>
Coolwater temasına göre yaptım.Eğer temanda menu.html diye bir dosya yoksa bir yaratıp bu kodlarla oyna.Böyle olur galiba.Ben kendi temamda denedim ve oldu.İnşallah birazda olsa yardımım dokunmuştur.Sorun varsa sorabilirsin.Elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim.
Arada nostalji amacli ugruyorum buraya. Cok guzel gunlerdi :'(
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir