phpBB 3.0.6 Siteme Avatar Ekleyemiyorum

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
koray12
Kayıtlı Kullanıcı

phpBB 3.0.6 Siteme Avatar Ekleyemiyorum

Mesaj gönderen koray12 »

phpBB 3.0.6 Siteme Avatar Ekleyemiyorum Yardımcı Olur Musunuz
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Re: phpBB 3.0.6 Siteme Avatar Ekleyemiyorum

Mesaj gönderen Evrek4 »

Yönetim panelinden avatar ayarlarını yapın.
koray12
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen koray12 »

Evrek4 yazdı:Yönetim panelinden avatar ayarlarını yapın.
işte bu ayar nerede onu soruyorum birde yükleme yaparken phpbb3 ü bi şey eksik dedi avatar değiştirmede sorun olur tarzında bişey yazıyodu altında o ney dosyasıdır ve bu avatar ayarı nerden yapılır
Kullanıcı avatarı
Evrek4
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Evrek4 »

Genel> Forum Ayarları > Avatar Ayarları

Eksik dediği şeyin ne olduğunu bilmediğimden dolayı o konuda yardımcı olamıyorum, screen alsaydınız iyi olurdu...
mzyil
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mzyil »

ftp den upload klasörüne 777 permission değerini ataman gerekiyor.
migo58
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen migo58 »

Arkadaşlar merhaba nedendir bilmiyorum ama siteme avatar yükleyemiyorum. Ama bu ykp avatar ayarlarıyla alakalı değil. avatar yükle yapıyorum olmuyor. bir resim ekleyerek göstermek istiyorum...

sorun nerede anlayamadım. images/avatars kısmında ftp den yüklediğim avatarlar galeriden gözüküyor ama normal bir ye avatar eklemek istediğinde avatar yüklenmiyor. işin garibi yüklemeye çalışılan avatar ftp deki upload kısmına gidiyor ama ekrana yansımıyor...
Dosya ekleri
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir