FD Rütbe Pakedi

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.

Moderatörler: Genel Destek Ekibi, Tema Destek Ekibi

Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı [b:2bvx1p4v]kesinlikle ilgili forumlara açınız.[/b:2bvx1p4v] Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. [b:2bvx1p4v]Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.[/b:2bvx1p4v]

- [url=http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=690:2bvx1p4v]Site kurallarımızı[/url:2bvx1p4v] okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
oguzhan
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar: 103
Kayıt: 25.04.2009, 12:18
İletişim:

FD Rütbe Pakedi

Mesaj gönderen oguzhan » 15.08.2010, 11:01

Kendi sitem için rütbe pakedi hazırladım burada da paylaşmak istedim lazım olan arkadaşlar kullansınlar diye. özellikle siyah temalarda çok iyi gider.

Demo:
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
lazım olursa diye 2 tane de boş bıraktım
100px ve 170 px boyutunda 2 tane boş.
FD_rutbe_pakedi.rar
(45.99 KiB) 209 kere indirildi
Değiştirme vb. isteklerinizi yazın.

Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir