Rütbe Paketleri ( Kendi Yapımım )

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
уυѕυƒ
Kayıtlı Kullanıcı

Rütbe Paketleri ( Kendi Yapımım )

Mesaj gönderen уυѕυƒ »

Merhaba. Aranıza yeni katıldım ama burada uzun süre kalacağım sanırım. Yeni olmam bir ölçü olmasın aram iyidir bu tür işlerle ( : Veri Tabanı okuyorum Konya'lıyım.. Sanırım tanışma bölümü yok o yüzden kendimi kısaca tanıtayım dedim kusura bakmayın...

Kendi yapımım olan eski paketlerimi paylaşacağım sırasıyla, eğer beğenilirse tüm paketleri paylaşırım ve yenilerini yaparım.. İlk paket standart ölçülerden biraz büyük sanırım. Yorum size kalmış ;

1. Paket

[ resmi görüntülemek için tıklayın ] [ resmi görüntülemek için tıklayın ] [ resmi görüntülemek için tıklayın ]

[ resmi görüntülemek için tıklayın ] [ resmi görüntülemek için tıklayın ] [ resmi görüntülemek için tıklayın ]

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

2. Paket

[ resmi görüntülemek için tıklayın ] [ resmi görüntülemek için tıklayın ]

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]

Teşekkürler...
En son уυѕυƒ tarafından 18.02.2011, 13:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: Rütbe Paketleri ( Kendi Yapımım )

Mesaj gönderen Ademx33 »

Güzel olmuşlar elinize sağlık. Sanırım bir bu tür paylaşımların istekler altında toplandığı bir sayfa vardı. Oradan da logo bekleyen arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Belki başlığınız da oraya taşınabilir. Neyse linki bulunca editleyip buraya eklerim.
Bu arada hoşgeldiniz ve de Kandiliniz Mübarek olsun.. Herkes adına iyi paylaşımlar diliyorum..

Edit link burası: LOGO İSTEKLERİNİZ = [TEKLİF] LOGO YAPTIRMAK İSTER MİSİNİZ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 239
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
уυѕυƒ
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen уυѕυƒ »

Teşekkürler geç olacak ama sizinde mübarek olsun. Evet görmüştüm o konuyu ama logo işine girmek istemiyorum. Önceki destek verdiğim forumda çok fazla istek oldu ve altından kalkamadım. O yüzden şimdilik sadece rütbe paketlerimi yayımlamak istiyorum. İyi forumlar
spyland8k
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen spyland8k »

resimler ölmüş.
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 4 misafir