Kullanıcımın rütbesi değişti ama rengi değişmedi

phpBB 3.0.x sürümlerindeki stiller / temalar için yapılan rütbe resimleri, ifadeler, avatarlar, butonlar, logolar, bannerler.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
nedesem
Kayıtlı Kullanıcı

Kullanıcımın rütbesi değişti ama rengi değişmedi

Mesaj gönderen nedesem »

1-Grupları tanımladım asteğmen,teğmen,binbaşı...
2-Rütbeleri tanımladım asteğmen, teğmen,binbaşı...

yeni üyeler asteğmen rütbesinde oluyor. teğmen rütbesi olmak için 50 mesaj ayarladım. 50 mesaj atan teğmen rütbesi oluyor. Buraya kadar tamam.

Rütbesi teğmen olanın aynı zamanda grubunun da teğmen olmasını istiyorum. aynı şekilde rütbesi binbaşı olanın da grubu otomatik binbaşı olsun istiyorum.

Çok uğraştım, var mı yolu dostlar?
Kullanıcı avatarı
nedesem
Kayıtlı Kullanıcı

Re: Kullanıcımın rütbesi değişti ama rengi değişmedi

Mesaj gönderen nedesem »

güncell sorun bakmak isterseniz butaraftar.com en altta yetkiler rengi farklı ama teğmen olan bir kullanıcı var. onun rengi gene aynı kalmış
Kullanıcı avatarı
nedesem
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nedesem »

ağlamak istiyorum hala düzeltemedim :( :(
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Rütbe ve Gruplar iki ayrı özelliktir. Rengini değiştirmek için bir Gruba Varsayılan olarak ayarlamalısınız.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
nedesem
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen nedesem »

hmm, normalde teğmen rütbesini "50" mesaj ayarlamıştım. yani özel rütbe yapmamıştım. öyle olunca da, gruplara geçince varsayılan rütbede "teğmen" görülmüyordu. bende 50 mesaj olayını kaldırdım.
düzeldi. ama işte adamı elimle teğmen yüzbaşı vs yapmak zorunda kalıyorum. olsun bu da iyi. teşekkürler
Kilitli

“3.0.x Stil Grafikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir