[3.0.8] mavilim

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [3.0.6] mavilim

Mesaj gönderen satcell »

Bu temaya bu link teki ilk kez paylaşılan bu özelliği uygularsanız temanız süper olur viewtopic.php?f=39&t=17494
CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaptainFC »

forumun sağ üst tarafına logo koymak istiyorum ancak admin panelinde sadece metin yazılabiliyor. nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı ?
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

CaptainFC yazdı:forumun sağ üst tarafına logo koymak istiyorum ancak admin panelinde sadece metin yazılabiliyor. nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı ?
Bilen olsa bile kimse yazmaz site ismini yazmamışsın
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.7] mavilim

Mesaj gönderen akansu »

12 Mart 2010 tarihinde phpbb 3.0.7 sürümü için güncellendi.

El ile güncelleme yapmak isteyenler aşağıdaki mavilim 3.0.7.zip dosyasını indirip "contrib" klasöründen ilgili dosyaya ulaşabilirler.
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
PC TUTKUNU
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen PC TUTKUNU »

[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
ben bu sorunla karşılaştım 3.06 ilede aynı sorunu yaşıyordum nasıl düzeltebiliriz
satcell
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen satcell »

PC TUTKUNU yazdı:[ resmi görüntülemek için tıklayın ]
ben bu sorunla karşılaştım 3.06 ilede aynı sorunu yaşıyordum nasıl düzeltebiliriz
Hem tema daki imzaları silmişsin hemde tema yazarına soru soruyorsun ne cevap yazacak soruna acaba ? :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
PC TUTKUNU
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

gerek kalmadı kendim düzeltmeye çalışcam bu arada şuanadki tema

mavilim 3.0.7 değil

tema bölümünde kime ait olduğunu yazıyor

http://pctutkunu.com/viewtopic.php?f=138&p=112#p112

şuanki temada bu o hatayı almıyorum bu konu başlığı altında indirdiğim temalarda hata alıyorum

mavilim 3.0.7 ve 3.0.6 da aynı hatayı alıyorum
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

overall_footer.html dosyasında Türkçe karakter kullandıktan sonra dosyayı UTF8 olarak kaydetmemişsin.
Türkçe karakter (çşğıöü) kullanmazsan veya kullandıktan sonra dosyayı UTF8 olarak kaydedersen sorun çözülür.
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

Kullanıcı avatarı
PC TUTKUNU
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

bu konu altından indirdiğim mavilim 3.0.6 ve 3.0.7 temalrında değişiklik yapmadan gönder dediğimde
aynı hatayı vaeriyor
kod değişikliği yapmamıyorum yapınca bu hatayı veriyor ve eklemiş olduğum kod eklediğim yerde dururyor ama gözükmüyor

şimdilik hata veren temaya aldım
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

overall_footer.html dosyasını aşağıdaki ile değiştirip dener misin?
Dosya ekleri
overall_footer.zip
(982 Byte) 284 kere indirildi

Kullanıcı avatarı
PC TUTKUNU
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

sağol akansu sorun çözüldü
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

PC TUTKUNU yazdı:sağol akansu sorun çözüldü
Önemli değil. İstersen footerdan linki kaldırabilirsin. Eskiden bildirilmiş bir hataydı aslında.

Şurada bahsi geçmişti: viewtopic.php?f=38&t=12258&start=105#p91757

Şuanda indirme linkini yeniledim. Yaptığım tek değişiklik LİNK yerine LINK yazmak oldu. Tabi UTF8 olarak kaydettim ama siz bir değişiklik yapıp ANSI olarak kaydedince oradaki LİNK yazısı sorun çıkartıyordu.

CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaptainFC »

Merhabalar,

Forumda oluşturduğum kategorilerin içerisine sabit konular koyuyuorum.. Bu sabit konuların diğer açılan mesajlardan site içerisinde daha farklı görünmesini nasıl sağlayabilirim. Örneğin sabit konular en üstte normal mesajlar altta ama arada boşluk vs olsun istiyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

yafri
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen yafri »

İlk öncelikle bu güzel temayı paylaştığınız için çok teşekkür ederim öncelerinden beri sizi takip ediyorum ve mavilim temasınıda biliyorum ellerinize sağlık. Fakat sizin şu anda temeli mavilim olan foruz.org de kullandığınız temayı çok beğeniyorum eminim benim gibi düşünen bir çok arkadaş vardır ki bu temanın aynı 3 ayrı sitede işlevde olduğunu biliyorum. Bunu bizimle paylaşmayı düşünüyormusunuz düşünüyorsanız tarih alabilirmiyim şimdiden teşekkür ederim.
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir