[3.0.8] mavilim

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
yafri
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [3.0.7] mavilim

Mesaj gönderen yafri »

hocam özür dilerim ücretliymiş konuya hakim olmadan açmışım böyle olması daha iyi saygılar.. ben hiç paylaşılmıyor sandım.
CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen CaptainFC »

Merhaba,

Foruma yazılan her mesajın ( hangi üyeden olursa olsun ) Üyelere bilgi maili göndermesini nerden nasıl sağlarım..
CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba,

Açmış olduğumuz Alt forumların yanına bir gif yerleştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?
black devil

Mesaj gönderen black devil »

portal kurmaya karar verdim ve overal_html nin içinde

Kod: Tümünü seç

div id="datebar">
		<table width="100%" cellspacing="0">
		<tr>
			<td class="gensmall"><!-- IF S_USER_LOGGED_IN -->{LAST_VISIT_DATE}<!-- ENDIF --></td>
			<td class="gensmall" align="{S_CONTENT_FLOW_END}">{CURRENT_TIME}<br /></td>
		</tr>
		</table>
	</div>
bu kodu göremedim başka bir şaplonuniçindemi acaba ...
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Evet o kod kaldırıldı... overall_header.html'nin en altına ekleyebilirsin ekleyeceğin kodu .
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
black devil

Mesaj gönderen black devil »

akansu yazdı:Evet o kod kaldırıldı... overall_header.html'nin en altına ekleyebilirsin ekleyeceğin kodu .
ok

peki rapor et ve bilgi toşlarını başlığın yanına nasıl alabilirisiz .

konu başlığı............................ rapor et ..bilgi

biraz viewtopic.bodyde deneme yaptım reklam mın olduğu yerde çıkıyor

taman ben sorunu çözdüm
yapmak istiyenler için veriyom
viewtopic body.html aç
bul

<div style="float: {S_CONTENT_FLOW_BEGIN};">&nbsp;<span class="genmed"><b><a href="#p{postrow.POST_ID}">{postrow.POST_SUBJECT}</a></b></span></div> 
altına ekle

<!-- IF not S_IS_BOT -->
								<!-- IF postrow.U_REPORT --><p align="right"><a href="{postrow.U_REPORT}">{REPORT_IMG}</a> <!-- ENDIF --> 
								<!-- IF postrow.U_INFO --><a href="{postrow.U_INFO}">{INFO_IMG}</a> <!-- ENDIF --> 
								<!-- IF postrow.U_WARN --><a href="{postrow.U_WARN}">{WARN_IMG}</a></p> <!-- ENDIF --> 

<!-- ENDIF -->
böylelikle roparet ikaz ve bilgi tuşları başlığın olduğı yerde sağtarafa kayıyor
Kullanıcı avatarı
kofta
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kofta »

tema için tşk güzel olmuş ama bir sorunum var
sunforum kuracağım subsilver kodu
forumlist_body

<p class="forumdesc"><strong>{forumrow.L_SUBFORUM_STR}</strong> {forumrow.SUBFORUMS}</p>
Değiştir

<p class="forumdesc"><strong>{forumrow.L_SUBFORUM_STR}</strong> 
					<!-- IF forumrow.S_SUBFORUM_DISPLAY === '1' --></p>
						<table width="100%" cellpadding="0" cellspacing="0">
						<!-- BEGIN subforum -->
							<!-- IF forumrow.subforum.S_ROW_COUNT is odd --><td width="50%"><!-- ELSE --><tr valign="top"><td width="50%"><!-- ENDIF --><a href="{forumrow.subforum.U_SUBFORUM}" class="subforum <!-- IF forumrow.subforum.S_UNREAD is odd -->unread<!-- ELSE -->read<!-- ENDIF -->">{forumrow.subforum.SUBFORUM_NAME}</a><!-- IF forumrow.subforum.S_ROW_COUNT is odd --></td></tr><!-- ELSE --></td><!-- ENDIF -->
						<!-- END subforum -->
						<!-- IF forumrow.subforum.S_ROW_COUNT is even --><td>&nbsp;</td></tr><!-- ENDIF -->
						</table>
					<!-- ELSEIF forumrow.S_SUBFORUM_DISPLAY === '2' --><br />
						<!-- BEGIN subforum -->
							&bull;&nbsp;<a href="{forumrow.subforum.U_SUBFORUM}" class="subforum <!-- IF forumrow.subforum.S_UNREAD is odd -->unread<!-- ELSE -->read<!-- ENDIF -->">{forumrow.subforum.SUBFORUM_NAME}</a><br />
						<!-- END subforum --></p>
					<!-- ELSE -->
						{forumrow.SUBFORUMS}</p>
					<!-- ENDIF -->

Değiştirilmesi gereken kodu bulamadım
Nereyi ve nasıl değiştirmeliyim
www.metin2frm.com
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Bul:

<p class="subforumdesc"><strong>{forumrow.L_SUBFORUM_STR}</strong> {forumrow.SUBFORUMS}</p>
Değiştir dediği ile değiştir ;)
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

Kullanıcı avatarı
kofta
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen kofta »

çok özür dilerim
forumlist_body de dediğiniz yeri aynen değiştirdim
Ancak bir değişiklik olmadı :oops:
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

kofta yazdı:çok özür dilerim
forumlist_body de dediğiniz yeri aynen değiştirdim
Ancak bir değişiklik olmadı :oops:
Önbelleği temizlemek gerekir:

http://www.esmerozcan.net/images/phpBB3 ... bellek.jpg

CaptainFC
Kayıtlı Kullanıcı

beni hatırla kısmı bende çalışmıyor. Kullanıcı Explorer kapatıp açtığında tekrar login olmasını istiyor. Bu sorun sizdede var mı ?
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

CaptainFC yazdı:beni hatırla kısmı bende çalışmıyor. Kullanıcı Explorer kapatıp açtığında tekrar login olmasını istiyor. Bu sorun sizdede var mı ?
Temayla ilgisi yok. Yönetim Paneli/ Yükleme ayarları bölümünden Oturum uzunluğunu büyük bir sayı olarak belirlemelisiniz: 360000000000 gibi ;)

ceyhansuyu
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen ceyhansuyu »

Eline sağlık. Temayı inceleme şansı buldum fakat admin girişi yaptıktan sonra neden index.php ye yönlendiriyor anlamadım !!!
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

ceyhansuyu yazdı:Eline sağlık. Temayı inceleme şansı buldum fakat admin girişi yaptıktan sonra neden index.php ye yönlendiriyor anlamadım !!!

Test ettim, aynı problem ile ben de karşılaştım.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
aligünel
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen aligünel »

Merhaba arkadaşlar mavilim ve subsilver tabanlı temalarda code ve Quote halaları vecut bunları yaptığında forum sağ tarafa doğru uzadığı görülmüştür o yüzden bece prosilver tabanlı temalar daha kullanışlıdır aslında mavilim vbulettin tarzı bir tema yaptım ama bu problemden dolayı yayınlamaktan kaldırdım eğer bu sorunu kaldırmak için yardımcı olursanız temayı yayınlayabilirim.
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir