[3.0.11] Lanparty (v2.5)

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
webwelet
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.4] Lanparty (v2.1)

Mesaj gönderen webwelet »

teşekkürler..
affetmicem
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen affetmicem »

Merhabalar, temanızı beğenerek indirdim ve kurdum. Duyuru modunu indirdim ve kurdum prosilver temasında çalışırken sizin temada çalışmıyor(gözükmüyor). Bana yardım eder misiniz?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Subsilver stiline göre çalıştırabildim. Bu seferde tam bir çerçeve oluşmuyor. Profilimdeki foruma bakabilirsiniz ve hemen altında "Son ziyaretiniz: Sal Şub 24, 2009 6:13 pm Zaman: Sal Şub 24, 2009 11:55 pm" değişebilir veriyi nasıl diğerleriyle beraber hizaya sokabilirim. Şimdiden teşekkürler..
En son affetmicem tarafından 25.02.2009, 01:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

affetmicem yazdı:Merhabalar, temanızı beğenerek indirdim ve kurdum. Duyuru modunu indirdim ve kurdum prosilver temasında çalışırken sizin temada çalışmıyor(gözükmüyor). Bana yardım eder misiniz?
Duyuru MODu derken neyi kastetdiğinizi bir link ile açar mısnız? Deneyelim
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
affetmicem
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen affetmicem »

akansu yazdı:
affetmicem yazdı:Merhabalar, temanızı beğenerek indirdim ve kurdum. Duyuru modunu indirdim ve kurdum prosilver temasında çalışırken sizin temada çalışmıyor(gözükmüyor). Bana yardım eder misiniz?
Duyuru MODu derken neyi kastetdiğinizi bir link ile açar mısnız? Deneyelim
Subsilver stiline göre çalıştırabildim. Bu seferde tam bir çerçeve oluşmuyor. Profilimdeki foruma bakabilirsiniz ve hemen altında "Son ziyaretiniz: Sal Şub 24, 2009 6:13 pm Zaman: Sal Şub 24, 2009 11:55 pm" değişebilir veriyi nasıl diğerleriyle beraber hizaya sokabilirim. Şimdiden teşekkürler..

Duyuru Mod : ACP_Announcement_Centre_1_0_3a
Kullanıcı avatarı
müzik
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen müzik »

Bu temaya chatbox install etemeye çalışıyorum ancak dosyalarda yaptığım hiçbir değişiklik foruma yansımıyor göremiyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır? Sanki tema kilitli ve kod değişklikleri bu nedenle görünmüyor.

Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim...
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

müzik yazdı:Bu temaya chatbox install etemeye çalışıyorum ancak dosyalarda yaptığım hiçbir değişiklik foruma yansımıyor göremiyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır? Sanki tema kilitli ve kod değişklikleri bu nedenle görünmüyor.

Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim...
viewtopic.php?f=20&t=15505 ;)
akansu yazdı:Şimdi

"bir eklenti kurdum temamda görünmüyor"

şikayetlerinin yüzde 90'ı eklentiyi kurduktak sonra aşağıdaki işlemlerin bir ve/veya birkaçını yapmamaktan kaynaklanıyor:

1-) Önbelleği (cache) temizleyiniz.
2-) Yönetim Paneli Sitiller sekmesinden kullandığınız sitilin Şablonlarını yenileyiniz.
3-) Değişiklikleri Yönetim Panelinden değil bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyalar üzerinde yaparak FTP ile gönderiniz.

Daha ayrıntılı bir desteği şu sebeplerden dolayı alamazsınız:

Profilinizde phpBB'yi kullandığınız websitenizi belirtiniz.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Evil Ken »

arkadaşlar lütfen phpbbyi tam öğrenmeden gelip burda temaya çamur atmayın bir kez daha tekrarlıyorum temada hiçbir sorun yoktur
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

Evil Ken yazdı:arkadaşlar lütfen phpbbyi tam öğrenmeden gelip burda temaya çamur atmayın bir kez daha tekrarlıyorum temada hiçbir sorun yoktur
Sakin ol Cenk :) Neden kızıyorsun ki olur böyle vakalar
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.5] Lanparty (v2.2)

tema son sürüme yükseltilmiştir :)
batubay
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen batubay »

yine enhızlısı yine en günceli tebrikler evilken:)
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

her zamanki gibi aga ;)
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.5] Lanparty (v2.3)

phpbb takımının bulduğu bir bug nedeniyle güncellenmiştir ;)
Kullanıcı avatarı
nelergorduk
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen nelergorduk »

eline sağlık :wink:
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim: