[3.0.11] Lanparty (v2.5)

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
batubay
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [3.0.1] Lanparty (v1.3)

Mesaj gönderen batubay »

ellerine sağlık evilken kardeş teşekkür ederim her zamanki gibi ilk temayı çıkardın :hehe:
hadi kolay gelsin sağlıcakla kal
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Evil Ken »

sen sağol dostum benim görevim bu :D
mokoko
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mokoko »

Tamam güzel. Cevapla, Yeni Topic gibi butonlar alakasız dursa da yine gördüğüm en iyi stillerden phpbb3 üzerindeki.

Fakat çok basit bir eksiklik ya da özellik eksikliği var. Sol tarafa dayanan kullanıcı isimleri var ya. Kullanıcı adları tıklanabilir değil. Yahu insanın tıklayıp adamın profil sayfasına gidesi gelior. Tamam altta profil butonu var ama ona alışmadık.
Kullanıcı adına tıklamamız lazım orda da hatta find posts by user, özel mesaj gönder... gibi DHTML menu içerikleri ile de açılabilir.
Ancak önce tıklanabilir olsun da bu sorun aşılır.
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.1] Lanparty (v1.5)

iyi hoş diyorsun da ben temayı subsilveri temel alarak tasarlıyorum ondada tıklama yok bence bir an önce alışmaya bak tam uyumluluk sağlandı birde ekstra işlerle temayı bozamam

----------------------------------------------------------------------------------------------

evet arkadaşlar temanın son dosyalarını kontrol ettiğimde küçük bir bug fark ettim onu giderdim ve ayrıca temanın dosyalarında aşırı şişme vardı çok fazla deneme yaptığım için dosyaları temizledim ve şıkışmış boyut 340 kb den 220 kb civarlarına düştü ayrıca bundan sonra bir bug kalmadı temada ilk 1.0 sürümünden bu yana 30 bug giderdim gerçi tek başıma buldum ama yinede kullananlara teşekkür ediyorum bundan sonra yalnızca yeni phpBB versiyonu çıktığında tema güncellenecek afiyet olsun :)
En son Evil Ken tarafından 17.09.2012, 14:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
batubay
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen batubay »

ellerine sağlık evil ken yine konuşturmuşsun valla phpbbnin başına seni geçirmek lazım valla :D:D:D :lol:
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

beğendiğine sevindim merak etme çalışmalarım devam edecek
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.1] Lanparty (v1.6)

temada bir renk bug'ı buldum ve fixledim :)
DJ_RÜZGAR
Kayıtlı Kullanıcı

Re: [3.0.1] Lanparty (v1.6)

Mesaj gönderen DJ_RÜZGAR »

HARBİDE HOCAM COHK MANYAK BISE BU YA SITEMEDE KURDUM GERCEKTEN DONUP DÖNUP TEKRAR BAKIOM : )) ELLERINIZE SAGLIK görmek isteyen www.radyoasiklar.com/forum buyrun gelıp bakın kolay gelsın..
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.1] Lanparty (v1.8)

grafik ve kod optimizasyonu yapıldı. afiyet olsun :)
batubay
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen batubay »

bu tema içinde teşekkür ederim ellerine sağlık evilken ilk olarak fusionda görmüştüm çok istemiş tim çünkü siyah benim rengim ama fusiondaki o kare kare görüntüsü daha güzel gözüküyor
masterthone
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen masterthone »

arkadaşlar phpbb 2 için varmı bu tema lütfen biri yardımcı olsun
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

evet elimde mevcut zaten phpBB 2'den çevirdim bu temayı temayı kullanan ilk sitede bile birçok bug var ama bu temada bug yok :mrgreen:
En son Evil Ken tarafından 17.09.2012, 14:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
mokoko
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mokoko »

Tıklanabilir kullanıcı adı olsa. Bu tema açık ara phpbb3 ün en iyi teması olur. prosilver2 de var sanırım tıklanabilir kullanıcı adı. Keşke olsaydı. Çok zorluyor yenileri.
Kullanıcı avatarı
Evil Ken
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

daha öncede söyledim eklemek sorun deil ancak yapı değişir o zaman şuan %100 subsilver2 uyumlu ve buda saniyeler içinde güncellenmesini sağlıyor yeni versiyon çıktığında
mokoko
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen mokoko »

Evil Ken yazdı:daha öncede söyledim eklemek sorun deil ancak yapı değişir o zaman şuan %100 subsilver2 uyumlu ve buda saniyeler içinde güncellenmesini sağlıyor yeni versiyon çıktığında

En azından ben kendimde bunu kullanmak istiyorum. Bunu senden rica edebilir miyim? nasıl yapılacağını? Mümküns SPRY veya DHTML bir menü şeklinde de olup kullanıcnıın mesajlarını ve özel mesaj atma ayarlarını da içerse ? Bunu bana göstermek zahmetli midir ?
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir