vBulletin4 pro [3.0.7]

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: vBulletin4 pro [3.0.7]

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

lordtiger61 yazdı:
@akansu
Özcan yakın zamanda aramıza dönecek...
uzun süre sonra döndüm (:
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Hoşgeldin Özcan, geçmiş olsun.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Evet yaa geçmiş olsun hoşgeldin tüm forum ailesi olarak ne zamandır gözlerimiz seni arıyordu bizi baya korkuttun. Geç te olsa gelişinle mutlu olduk tekrar....

Edit : Aynı anda 2 sayfada da bilgi verilince karışıklık çıkıyor. EsmerÖzcan Hakkında isimli sayfadan geçmiş olsun dileklerimize devam edersek iyi olacak sanırım....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 320
En son Ademx33 tarafından 07.06.2011, 21:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
black devil

Mesaj gönderen black devil »

hoşgeldin geçmiş olsun kardeşim
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Hoş geldin Özcan geçmiş olsun kardeşim :)
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen Darth Vader »

Merhaba^^

Sizin gibi değerli bir arkadaşımızın tekrar aramızda olduğunu bilmek çok güzel. Çok geçmiş olsun.

İyi forumlar.
SERBEY
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SERBEY »

Öncelikle Özcan arkadaşıma geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim...

Tema gayet güzel temayı yükledim fakat sitemde renkler ve arkaplanlar sanırım? cıkmadı?
acaba nerde hata yaptım.

site adresim: www.kod222.com.nu
Kullanıcı avatarı
Ademx33
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Ademx33 »

Daha önce dediğim gibi ilk defa bugün bir tema denemesi yapayım dedim ve bunu kurdum. Çok güzelmiş ama maalesef uzun uğraşlarla kendi düzenlediğim anasayfamı da bırakasım gelmedi keşke en başta hiç uğraşmadan bunu kursaymışım. Bu arada teşkilatforum da bir sorun mu var ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 377
Forever PhpBB3 - Http://www.PhpBBTurkey.Com sayesinde kendi phpbb3 sitemi kurabildim.

Sağ üst köşede ARAMA bölümü var aklınıza takılan her türlü sorununuzu oraya yazarsanız uğraşmak zorunda kalmazsınız...
Kullanıcı avatarı
Özcan Akbulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Akbulut »

Yakinda Yeni sürümü www.teskilatforum.net/forum.html benzeri halinde yayinlanacaktir.
akblt.space

Başlangiç Bilgileri phpBB 3.0.x :: 3.1.x
Kullanıcı avatarı
defiser
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen defiser »

esmerozcan yazdı :
Yakinda Yeni sürümü http://www.teskilatforum.net/forum.html benzeri halinde yayinlanacaktir.
4 aydır heyecanla bekliyoruz..ins yakındır..elinize sağlık..
Kullanıcı avatarı
pikachu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen pikachu »

bu hafta açılacağını söylemişti o forum görevlilerinden biri. hatta esmerözcan premod 1.1 ücretsiz ve 2.0 ücretli sürümlerinin çıkacağını da söylemişti. bakalım bekleyelim bi kaç güne site tekrar hayata döner heralde.
Kullanıcı avatarı
defiser
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen defiser »

Forumlarla logo arasındaki beyaz kısmı nasıl renklendirebilirm YARDIM :( ?
(site imzamda)
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir