vBulletin4 pro [3.0.7]

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Re: vBulletin4 pro [3.0.7]

Mesaj gönderen Darth Vader »

Merhaba,

Tema 3.0.8 hazır mı acaba?
carlito
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen carlito »

selamlar 3.0.8i bekliyoruz çıkış tarihi bellimi acaba
Kullanıcı avatarı
UFUKXXX
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen UFUKXXX »

yeni güncelleme ile 3.0.7 yi kullanıyorum sorun yaşamadım henüz.

http://www.piratesklan.com
Kullanıcı avatarı
zafer715
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen zafer715 »

Bu temayı biraz daha geliştirmek istiyorum. Desteklerinizi bekliyorum. Şu hale sokarsak dahada kullanışlı ve gözde olacaktir.Yapılandırma aşamasından sona temayı yine ekleriz...
Untitled-4.jpg
Kullanıcı avatarı
zafer715
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Temayi subsilver 2 tabanda geliştiriyorum. Prosilverin kullainici kontrol paneli hoşuma gitmiyor. Subsilver temada gayet şık ve rengarek bi tema olacağından hiç şüpheniz olmasın
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen akansu »

zafer715 yazdı:Bu temayı biraz daha geliştirmek istiyorum. Desteklerinizi bekliyorum. Şu hale sokarsak dahada kullanışlı ve gözde olacaktir.Yapılandırma aşamasından sona temayı yine ekleriz...
Sidebarı bu hale nasıl getirdin ? Yani son mesajların bir bölümünü sidebarda göstermek için hangi modu kullandın?

Ben uzun süredir yeni bir tema üzerinde çalışıyorum pek çok özelliği VB4'e benzedi. VB4'ün hemen aynısına dönüştürülebilir halde ancak Özcan'ı bekliyorum.Gelirse birlikte yaparız diye düşünüyorum.Pek çok orjinal özellik ekledim, duruma göre yeni bir başlıkta yazarım.

Neyse benim tema şimdilik şu aşamada:
Foruz.Net_1304468814155.png
Asıl merak ettiğim viewtopicten yazılan mesajın bir kısmını çekip orada nasıl gösteririrz bilmiyorum açıkcası bildiğin bir yöntem varsa yazar mısın?

Siderbar phpBB Sidebar'ından uyarlama.Yani CSS ve htmlyi aldım içerisine top five modunu yerleştirdim.Avatar düzenlemesi yaptım...Viewtopicten mesajın bir kısmını da çeksem oraya iyi olacak :D
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
Eklenti Özelleştirme Ekibi Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

Görsel zenginliği ön planda olan bir çok temada, tarayıcı problemi yaşanmakta, bu tema da malesef bunlardan biri. Mozilla da problemi olmayan tema Explorer ile uyum sağlamıyor, Explorer ile uyum sağlayan Mozilla da sorun çıkarıyor.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
XTİMURX
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen XTİMURX »

Öncelikle böyle güzel bir tema yaptığın için teşekkür ederim.

Bu temanın genişliğini nasıl ayarlayabiliriz acaba ?
CSS dosyasında wrap yazan bölümden genişlik ayarlayıp önbellek temizliği ve tema yenilemesini yapmama rağmen bir değişiklik olmuyor.

--Düzenleme--
Sorunu çözdüm.
En son XTİMURX tarafından 14.06.2011, 19:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

ZeNaNLi yazdı:Görsel zenginliği ön planda olan bir çok temada, tarayıcı problemi yaşanmakta, bu tema da malesef bunlardan biri. Mozilla da problemi olmayan tema Explorer ile uyum sağlamıyor, Explorer ile uyum sağlayan Mozilla da sorun çıkarıyor.

Bunun nedeni explorer ın css ile tam uyumlu olmaması örneğin yeni gelen border kodlarını filan explorer okumuyor ve bir çok temada sorun çıkarıyor kısacası explorer sorun bırakın şu explorer ı en iyisi mozilla :D

@zafer715
Bu arada anlamadığım birşey var! Tema Özcan'a ait ama arkadaş Özcan'dan izin almadan temayı geliştiriyor telif haklarına aykırı bir durum söz konusu !

@akansu
Özcan yakın zamanda aramıza dönecek...
Kullanıcı avatarı
zafer715
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

@zafer715
Bu arada anlamadığım birşey var! Tema Özcan'a ait ama arkadaş Özcan'dan izin almadan temayı geliştiriyor telif haklarına aykırı bir durum söz konusu !

@akansu
Özcan yakın zamanda aramıza dönecek...
Temayi bitirdim ama yayınlamıyorum kullanmıyorumda.Temayı yayınlasaydim Esmer Ozcan tarafından yapılmış ve destina tarafından geliştirilmiştir yazıyordu. Kimsenin emegine saygisizlik yapmıyorum. Neyse problem degil. Sitede bisuru tema var kullanırsınız artık.
Kullanıcı avatarı
ZeNaNLi
İletişim:

Mesaj gönderen ZeNaNLi »

PhpBB ve kullanılan temaların hiç biri telif hakları kapsamında değerlendirilemez, detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz. (Tema istisnaları; rockettheme vb.)

Mevcut temaları geliştirirken kaynağının belirtilmesi ve imzada asıl yazarın gösterilmesi, tema yaratıcının emeğine karşılık bir teşekkür olarak değerlendirilebilir.
Bir yıla aşkın bir süredir kullanmakta olduğum vietnam kaynaklı bir temada "Akansu"ya ait yalnızca, quick login bar kodlarını kullandığım için bile footer'e ilgili bar'ın kendisine ait olduğunu gösteren imzayı ekleme ihtiyacı duydum. Temayı da biraz geliştirdim fakat yapımcısına ulaşamadım ve yalnızca kullanma gereği uydum.
Neticede ortada kimi zaman günleri alan bir emek var.

Bu nedenle Zafer'i de bu konuda yeteri bilgi almaksızın ve ayrıca henüz bir şey yayınlamadığından dolayı ön yargılı yaklaşıp eleştirmemek lazım diye düşünüyorum. Yayınlasa bile yazar, kaynak ve geliştirenler ortada, belirtilmesi kafîdir. Bu durumda ortada herhangi bir emeğe saygısızlıkta söz konusu olmaz.

Bu arada belirtmek isterim; 4 yıldır kullanmakta olduğum sitemi kapadım, fakat PhpBB'yi takip etmeye ve kendimce destek olamaya amatör bilgilerimle yine devam edeceğim.
Resim
Kurallarımız gereği lütfen özel mesaj ile yardım istemeyiniz, cevap vermiyoruz.
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuda ben de şöyle yaptım;

Geliştirdiğimiz site olarak makalelerimiz ve diğer grafikler bize ait ve hepsini sıkı bir biçimde koruyoruz. Bu yüzden de sol alta sitemizin imzasını atmamız gerekiyordu. bu yüzden de tema yapımcısının imzasını footer linklerde reklam alanına tema yapımcısı diye yerleştirdim ve sitelerine yönlendirme koydum. Sanırım bu bir sorun çıkarmaz?
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Yanlış Yere Yazılan Mesaj!
En son lordtiger61 tarafından 04.06.2011, 20:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Darth Vader
Kayıtlı Kullanıcı

@lordtiger

Benim için mi dediniz diğer arkadaşlara mı? :roll:
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim: