[3.0.7 ] Petaw0rm

phpBB 3.0.x sürümleri için yayınlanan yeni stiller ya da temaların duyuruları için bu forumu kullanabilirsiniz.
Forum kuralları
- Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığına "Acil yardım", "Acele yardım" tarzlarında içerisinde "yardım" kelimesi geçen cümleler yazmayınız. Bu tip başlıklara kesinlikle cevap verilmeyecektir. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.

- Ayrıca yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, phpBB3 kurulum ve çalıştırması hakkında bir sorununuz varsa "3.0.x Destek Forumu" forumuna başlık açınız; phpBB3 temasından kaynaklı bir sorunuz varsa "3.0.x Stil/Tema Geliştirme & Tartışma & Yardım" forumuna başlık açınız; phpBB3 mod/eklentileriyle ilgili sorununuz varsa "3.0.x MOD Destek" forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

- Site kurallarımızı okumadan kesinlikle forumlarımıza herhangi bir katılım yapmayınız.
Kilitli
ceyhansuyu
Kayıtlı Kullanıcı

[3.0.7 ] Petaw0rm

Mesaj gönderen ceyhansuyu »

Kendi tasarladığım bir tema.
Logo vs. (butonlar hariç) psd'ler mevcut.
Tema şu an sorunsuz görünüyor ama yine de bazı eksiklikler olabilir. Olursa buraya yazınız. Elimden geldiğince ve müsait olduğum sürece yardımcı olmaya çalışırım.

temaya burdan ulaşabilirsiniz.
http://www.awesomestyles.com/phpbb3-sty ... w/petaw0rm
Dosya ekleri
Tema Önizleme
Tema Önizleme
Kullanıcı avatarı
akansu
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: [3.0.7 ] Petaw0rm

Mesaj gönderen akansu »

Güzel çalışma eline sağlık. Javasciriptler ile zenginleştirmniz farklı bir hava katmış ..
Gayemiz, imkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı zarif ve zevkli yapmanın yollarını bulmaktır.

phpBB3 Temaları | SufiForum
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

Mchat eklentisi temayla uyumlu çalışmıyor.çalıştırabilmek için acaba ne yapabiliriz.gönder butonuna bastığımda mesaj gitmiyor yada bbcodes penceresi gibi ifadeler gibi butonlar tepki vermiyor..Yardım edebilirmisin?
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

ceyhansuyu kardeşe mail'dende ulaşılmıyor..Umarım yardımcı olabilecek işin erbabı bir kimse çıkar.
Kullanıcı avatarı
lordtiger61
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen lordtiger61 »

Kardeşim peki türkçe dil desteği var mı?
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

lordtiger61 yazdı:Kardeşim peki türkçe dil desteği var mı?
Evet var.
ceyhansuyu
Kayıtlı Kullanıcı

akansu yazdı:Güzel çalışma eline sağlık. Javasciriptler ile zenginleştirmniz farklı bir hava katmış ..
teşekkür edeim.
Kullanıcı avatarı
SysL
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen SysL »

Ceyhansuyu kardeş o kadar çok ilgilendiki Allah razı olsun hakkını ödemek zor.Mchat çalışıyor tema ile..Tema gerçekten çok güzel tekrar bu tema için kendisine teşekkürederim.
ceyhansuyu
Kayıtlı Kullanıcı

SysL yazdı:Ceyhansuyu kardeş o kadar çok ilgilendiki Allah razı olsun hakkını ödemek zor.Mchat çalışıyor tema ile..Tema gerçekten çok güzel tekrar bu tema için kendisine teşekkürederim.
işin gücün rast gitsin kardeşim. güle güle kullan.
Kilitli

“3.0.x Stil Tanıtımları & Duyurular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir