mesajlarda hata :(

phpBB 2.0.x sürümleri için geliştirilen ve yapım aşamasındaki Alpha, Beta MODlar & PreMODlar.
Kullanıcı avatarı
STRKUBİLAY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: mesajlarda hata :(

Mesaj gönderen STRKUBİLAY »

üstteki 13yaşından küçük olan henüz velet grubuna giren yaratık...yarın gece saat 02 sularında sitene sahip çık :D ne olur ne olmaz...akıllı ol...
Sevgi Ve Aşk Platformu

Gothic resimler bile var =)
okayyasar52
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen okayyasar52 »

STRKUBİLAY yazdı:mrb. sitemde megaBB premod kurulu phpbb 2.0.23. son 1 aya yakın zamandır bazı mesajları sildiğimde başarılı bir şekilde silindi yerine,bu mesaj bulunmamaktadır uyarısı alıyordum.ve neden olduğunu bilmiyorum 2haftaya yakın bir zamandır sitemdeki bazı konulara son 10 konudan erişim sağlanmıyor.yani konuların sonuncu sayfasına gittiğimdi.bu başlık için mesaj bulunmuyor diyor.ama 55 sayfalık bir konu,her sayfası sağlam.sadece son soyfada öyle yapıyor.bu bir kaç konuda böyleydi.sson olarakta

Kod: Tümünü seç

Could not obtain user information

DEBUG MODE

SELECT u.topic_poster, t.user_id, t.username FROM phpbb_topics u, phpbb_users t WHERE topic_id = 1918 AND u.topic_poster = t.user_id

Line : 1118
File : viewtopic.php
yukarıdaki hatayı alıyorum kimi mesajlarda.bunların sebebi nedir...bu konuda lütfen yardımcı olun :(
arkadaşım aynı hatayı bende alıyordum ben kendi yönetemimle çözdüm şöyleki eğer bir herhangi bir kullanıcı "beni haberdar et" bölmünü tıkladıysa ya da profilinde "beni cevaplardan haberdar eti" tıkladıysa ve sitende smtp ayarları ne yaptıysan olmadıysa mesajlar hata verecektir.ben çözümü şöyle yaptım gerekli dosyalarda "beni haberdar et ve bena cevapları bildir " yazan yerleri dosyalardan editleyip bu bölmü tıklamayın yazdım . ve kullanıcıların profillerine girerek işaretli olanları kaldırdım . artık sorun almıyorum. Ama bubu yaptıktan sonra da eski mesajlar yine hata verecektir.
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Mesaj gönderen dlxattack »

ah str ahh canım lamerım benım bisey yapabildigin yok velet her velet seni opuyor hade selamaetle bby yasım 15 canım bu arada dogru konus kendı yasınla karıstırma!!!!
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kullanıcı avatarı
STRKUBİLAY
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen STRKUBİLAY »

dlxattack evdeki dişi aile bireylerine selam söyle :D

lan megabb ye bi geldin herkes kaçtı :D :D ne uğursuz adamsın be :D
Sevgi Ve Aşk Platformu

Gothic resimler bile var =)
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

Solerım canım onlarda seni opuyor :D vay be ne vallamı afferım sana bunlarımı takıpedıyın zaten en fazla online kısınız 3 tu :D ben geldım 1 oldu :D
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
KAAN
Kayıtlı Kullanıcı

Mesaj gönderen KAAN »

ewt noluyo arkadaşıma laf etme burada şimdi biz gittik megabb büyüdü biz çıktık küçüldü asıl sen geldin megabb ortalığı dağıttın bundan sonra da dlxattack ında benimde megabbla işimiz yok o ve ben kendi premodlarımızı kuruyoruz uğraşma laf ta atma sonra buradanda banlanacan
Kullanıcı avatarı
dlxattack
Uzaklaştırıldı
İletişim:

KAAN yazdı:ewt noluyo arkadaşıma laf etme burada şimdi biz gittik megabb büyüdü biz çıktık küçüldü asıl sen geldin megabb ortalığı dağıttın bundan sonra da dlxattack ında benimde megabbla işimiz yok o ve ben kendi premodlarımızı kuruyoruz uğraşma laf ta atma sonra buradanda banlanacan
Saol Kaanda Bu StrKubilay laftan anlamaz Beyin yetmiyorki bunda anlasın kendini birşey zannediyor zaten sitesinde hayır yok sanasevdam.net :D eheyy gulduruyor bu sadece bizi hade eywl kubi
PhpBB 2 Ye Devam...!!!!
Kilitli

“2.0.x PreMODlar & Yapım aşamasındaki MODlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir