AlleRGyBB v2.0 (Yeni Sürüm) Yayınlandı

phpBB 2.0.x sürümleri için geliştirilen ve yapım aşamasındaki Alpha, Beta MODlar & PreMODlar.
Kullanıcı avatarı
radyobulut
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen radyobulut »

levent yazdı:yaw bu başlık eski başlıkta çalışır demi şuanda kursam
çalışıp, çalışmayacağını bilmiyorum ama yeni versiyonu filan çıkmamıştır sence de??
Kullanıcı avatarı
fth1903
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fth1903 »

SEO modu mevcutmudur ?
Kullanıcı avatarı
fth1903
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Mesaj gönderen fth1903 »

kurdum Çok iyi fakat portal.php de ve login olunca şöle bir hata aldım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.. ..

Could not query announcements information

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') AND t.topic_time <= 1186607775 AND t.topic_poster = u.user_id AND ' at line 23

SELECT t.topic_id, t.topic_time, t.topic_title, pt.post_text, u.username, u.user_id, t.topic_replies, pt.bbcode_uid, t.forum_id, t.topic_poster, t.topic_first_post_id, t.topic_status, pt.post_id, p.post_id, p.enable_smilies FROM phpbb_topics AS t, phpbb_users AS u, phpbb_posts_text AS pt, phpbb_posts AS p WHERE t.forum_id IN () AND t.topic_time <= 1186607775 AND t.topic_poster = u.user_id AND t.topic_first_post_id = pt.post_id AND t.topic_first_post_id = p.post_id AND t.topic_status <> 2 ORDER BY t.topic_time DESC LIMIT 0,5

Line : 87
File : fetchposts.php
mustilem23
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: AlleRGyBB v2.0 (Yeni Sürüm) Yayınlandı

Mesaj gönderen mustilem23 »

aynı hata bendede var anlayamadım sorunu bu premodu yukleyen arkadaslar yardımcı olabılırmı acaba cok acıl ....
dövüş oyunları sitesi
http://emuclubu.turkishinet.0lx.net/
Kullanıcı avatarı
emelSen
Kayıtlı Kullanıcı
İletişim:

Re: AlleRGyBB v2.0 (Yeni Sürüm) Yayınlandı

Mesaj gönderen emelSen »

aynı sorun bende de var...ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum zaten acemi sayılırım bu konularda...kimse yardımcı olmamış bu sorun için...lütfen biri ayrdım etsin yaaa :(
Kilitli

“2.0.x PreMODlar & Yapım aşamasındaki MODlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir